Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Co by Was bardziej zgorszyło widok gejów czy lesbijek? :P

 

mnie by to nie zgorszyło, każdy ma prawo do swojej orientacji

 

Mają prawo i nie mam nic przeciwko ale patrzeć nie każdy ma ochotę to tak trochę jak z piersią karmiącą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalam ze w xxi wieku to oczywiste ze taka para idac do enpe restauracji idzie tam po to samo co osoby hetero

Bo to oczywiste.

Ta dyskusja wynikła z mojego pytania, czy kelner powinien wyprosić parę gejów, którzy nie pasują innym klientom, a to pytanie było reakcją na stwierdzenie, że trzeba dbać o komfort innych klientów i oszczędzać im widoków, których nie chcą oglądać. Wybrałam zagadnienie, które budzi emocje, żeby zobaczyć czy rozmówcy będą myśleć, czy pójdą za emocjami (będą na siłę bronić albo na siłę hejtować) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by Was bardziej zgorszyło widok gejów czy lesbijek? :P

 

mnie by to nie zgorszyło, każdy ma prawo do swojej orientacji

 

Mają prawo i nie mam nic przeciwko ale patrzeć nie każdy ma ochotę to tak trochę jak z piersią karmiącą...

 

nie czaje porownania - przeciez takie pary sa rownie [nie]szkodliwe co hetero

 

Czy pary homoseksualne powinny wychowywać dzieci? Zastanawia mnie to...

w polsce? mocno dyskusyjne bo dzieciak moze nie miec zycia w szkole

stronka ta wyjatkowo slaba ale scenariusz wielce prawdopodobny http://wyznajemy.pl/wyznanie/15385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalam ze w xxi wieku to oczywiste ze taka para idac do enpe restauracji idzie tam po to samo co osoby hetero

Bo to oczywiste.

Ta dyskusja wynikła z mojego pytania, czy kelner powinien wyprosić parę gejów, którzy nie pasują innym klientom, a to pytanie było reakcją na stwierdzenie, że trzeba dbać o komfort innych klientów i oszczędzać im widoków, których nie chcą oglądać. Wybrałam zagadnienie, które budzi emocje, żeby zobaczyć czy rozmówcy będą myśleć, czy pójdą za emocjami (będą na siłę bronić albo na siłę hejtować) :)

 

no dobra ale mi chodzilo o to ze jak to moze komukolwiek przeszkadzac skoro taka osoba moze nawet nie wiedziec czy ta dwojka to para przyjaciol/przyjaciolek czy juz zwiazek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo nie chodzi o szkodliwość lub nie bo ja takiej nie widzę ale słyszałam różne poglądy na ten temat...tak jak ze wszystkim są różne zdania i myślę, że w przewadze niekorzystne...to nie jest chyba optymistyczne dla tych osób.

 

Co do dzieci nie mam wyrobionego poglądu ale skłaniam się bardziej na nie...choć nie wiele na ten temat czytałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalam ze w xxi wieku to oczywiste ze taka para idac do enpe restauracji idzie tam po to samo co osoby hetero

Bo to oczywiste.

Ta dyskusja wynikła z mojego pytania, czy kelner powinien wyprosić parę gejów, którzy nie pasują innym klientom, a to pytanie było reakcją na stwierdzenie, że trzeba dbać o komfort innych klientów i oszczędzać im widoków, których nie chcą oglądać. Wybrałam zagadnienie, które budzi emocje, żeby zobaczyć czy rozmówcy będą myśleć, czy pójdą za emocjami (będą na siłę bronić albo na siłę hejtować) :)

 

no dobra ale mi chodzilo o to ze jak to moze komukolwiek przeszkadzac skoro taka osoba moze nawet nie wiedziec czy ta dwojka to para przyjaciol/przyjaciolek czy juz zwiazek :D

 

Dokladnie.

Tego czesto nie widac. Zwlaszcza miedzy kobietami - przytulam sie do przyjaciolki, cmokamy sie w policzek na powitanie, przebieram sie przy niej etc.

A to wylacznie przyjaciolka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.

Tego czesto nie widac. Zwlaszcza miedzy kobietami - przytulam sie do przyjaciolki, cmokamy sie w policzek na powitanie, przebieram sie przy niej etc.

A to wylacznie przyjaciolka :)

 

Dokładnie. Tego na pierwszy rzut oka nie widać. Siedzimy sobie z kumplem w pubie, przytulam się do niego, cmokam na powitanie.

 

Cytując zielonego klasyka: Oh wait...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo myślałem o wprowadzeniu programu 500 minus. Jednak doszedłem do wniosku, że byłoby to zbyt okrutne. Dlatego ostatecznie poszedłem sam ze sobą na kompromis i ustaliłem, że wystarczy wprowadzić drobną zmianę do istniejącego już programu:

 

Zamiast 500 zł na prawie każde dziecko, wystarczy wprowadzić 500 zł na każdego obywatela. To jest mój postulat. Głosujcie na mnie w wyborach 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mi dasz do renty 500 zł,i do zasiłku też tyle samo.To rozwarze,czy oddać głos.

 

500 zł miesięcznie dla każdego obywatela. Nie mogę za bardzo szastać forsą, ze względu na arytmetykę budżetową.

Jakby co, to:

 

KPP - Kolejna Partia Polityczna

Hasła wyborcze:

 

:arrow: My nie kradniemy zbyt dużo

:arrow: Jeszcze nic nie ukradliśmy! Dajcie nam szansę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 500 zł na prawie każde dziecko, wystarczy wprowadzić 500 zł na każdego obywatela. To jest mój postulat.

Nie Ty pierwszy na to wpadłeś w niektórych krajach na poważnie rozważano wprowadzenie takiej obywatelskiej pensji( bodaj że Finlandia) za samo istnienie i nie 500 zł a coś w granicach 1000 Euro na każdego obywatela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty pierwszy na to wpadłeś w niektórych krajach na poważnie rozważano wprowadzenie takiej obywatelskiej pensji( bodaj że Finlandia) za samo istnienie i nie 500 zł a coś w granicach 1000 Euro na każdego obywatela.

 

U nas wystarczyłaby likwidacja zusu zamiast rozdawalnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×