Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Ja tam nie miałabym wątpliwości, że doskonale sobie dasz radę... Powierzyłabym Ci moje dziecko i powierzyłabym Ci mojego psa. :D

No tak, znów trzeba będzie wpasować się w pewien tryb... :bezradny: Też mnie to przeraża, ale sama wiesz, że po chwili już wszystko będzie działać jak w zegarku. A bez pracy... byłoby marnie... Koniecznie się rozpieszczaj w weekendy, a i korzystaj z jeszcze tych niezupełnie ciemnych dni po pracy. Ja przynajmniej takie mam postanowienie.

O nie, nie to samo miejsce, bardziej lightowo, autko i nasi południowi sąsiedzi - Prago drżyj!!! :D

 

tosia_j, :yeah: No to fajnego wypadu! Czy aby towarzystwo będzie przednie? ;)

 

cyklopka, Grzej stópki i miłego luzowania domkowego!

 

takie tam, Patrzenie na życie z przymrużeniem oka, to nie taki zły nastrój... ;)

 

A ja z powrotem w domu ( padało jak szłam), latam dziś jak kot z pęcherzem. A teraz się położę na drzemkę, póki głowa mi nie wybuchła i zmykam też stąd, bo już macie mnie na pewno na dziś dość. :lol: Buziaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zrobiłam chill w stylu amerykańskim, zjadłam lody przed TV prosto z plastikowego pudełka :lol:

 

Dostałam pełnego humoru sms-a od kawalera, w którym mnie informuje, że niestety musi odwołać nasze poznawanie się, bo ma kogoś, poza tym mieszka #zagranico. Czyli aktualnie ja wychodzę na zdesperowaną kretynkę. :brawo::brawo: Nie wiem, co odpisać... Proszę o poważne rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia jestem zalamana . Zaczelam szukac dla niej alternatywnych metod leczenia. Przeraza mnie to wszystko .Pzepraszam ze sie nie odnosze do Waszych postow dzis ale nie moge zebrac mysli :(

 

mirunia szybko wrocisz w tryb pracowy :) Ja tez juz w zasadzie po paru godzinach w pracy jestem w tym trybie. Po dluzszej nieobecnosci oczywiscie bo tak jak biegam codziennie to raczej nie mam az tak wielkich sensacji no chyba ze sie zle czuje fzycznie to wtedy mam ogormne lęki .

 

 

 

cyklopka, ja bym odpisala "o to super bo tez kogos mam a nieładnie mi bylo odmowic Twojej cioci i stad cala sytuacja " :o:o:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak bym kogoś miała, to bym jej powiedziała od razu i w ogóle by nie było sprawy :oops:

Wiesz, jakby co, Nihil zawsze chętny :D;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :mrgreen: "Oj, jak przykro, bom już nawet nogi umyła i czyste skarpetki włożyła... szkoda." ;)

#takbyło

 

cyklopka, To ona nie wiedziala ze on ma dziewczyne ?

Pewnie jej nie powiedział, bo by się zaczęło, że np. ma dziewczynę a nie chce się żenić, czy coś :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×