Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

To mój kolejny dzień z tym lekiem (trzeci już). Dolegliwości, o których Wam wcześniej wspominałam prawie ustąpiły. Mniej jem (ale to na plus,bo ciągle próbuję się odchudzać, ale z marnym skutkiem :mrgreen: ). Chciałam się tylko podzielić z Wami wielką radością-od tych trzech dni nie ma biegunek, nie boli mnie też brzuch (mam IBSa). Nawet jeśli to tylko chwilowe, bo w ulotce napisali, że skutkiem ubocznym są zaparcia to i tak jestem cała w skowronkach, no prawie, bo nie mogę spać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi libido wrocilo !!!!! Rany czuje sie w koncu jak czlowiek, hihi.

Jezeli Wam Alventa nie dziala -czyli nie odczuwacie poztywnych zmian to chyba czas na zmiane leku.

Lena ja tez spac nie moglam kilka dni prawie dea tygodnie :) jak bralam Alventa na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena ja w ogole nie bralam zadnych leków oprocz Alventa chociaz lekarz mi zapisal, i dlatego nie moglam spac bo to byl skutek uboczny po ok 2,5 tygodnia minelo i normalnie teraz sypiam z tym ze sie poce w nocy i sie budze na ok pol godziny a pozniej nadal śpie.

Donkey jak masz lęki to może czas na zmiane leku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian ale na poczatku bylo abrdzo zle mylslam ze nie wytrzymam z tym lekiem, mialam chyba wszystkie skutki uboczne jakie moga byc i w ogole strasznie sie czulam. Tak mysle ze sie sprawdzily slowa mojej lekarki ktora powiedziala ze jak mam takie skutki uboczne to znaczy ze lek bedzie dzialal i chyba dziala bo widze roznice, owszem jest i czasami gorzej jezeli chodzi o depresje, mam smutki i jestem jakas taka przygnebiona ale juz nie placze, albo bardzo rzadko natomiast z nerwica nie mam napadow lęku ani nic takiego wiec sie ztym bardzo poprawilo.

Sebastian ja bym Ci radzila porozmawiac z lekarzem jezeli nie czujesz jakiejs chocby minimalnej poprawy i moze zmienic lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten lek :mrgreen: No po prostu kocham :mrgreen: Szósty dzień bez biegunek, bez bólu. To wręcz nierealne wszystko, nie wiem, może tylko mi się śni :smile: A dziś pierwszy raz od wielu lat wybieram się w dość długą podróż i nie wezmę tabletek przeciwbiegunkowych, jedynie Cloranxen, coby się trochę uspokoić. Życie bez ciągłego bólu jest takie, takie, no inne zupełnie inne. Kocham Was :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lęków-no np.w nocy tata znów się upił i strasznie kłócił się z mamą. Moja reakcja na to:walenie serca, drżenie całego ciała,tak że już nie mogłam spać tylko wsłuchiwałam się w siebie, ale przy tym zawsze pojawiała się biegunka, a teraz nie, także sukces-wszystko inne jestem w stanie znieść. Na razie siędzę zamknięta w domu, więc nie wiem, jak to jest w kontaktach z ludźmi-przekonam się o tym za tydzień w środę przy kolejnej wizycie u psycho, które zawsze są potwornie stresujące-pojawia się cała paleta objawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian a robisz w tym sensie ze starasz sie jak najmniej myslec o depresji, ogladasz wesole filmy, ubierasz sie na kolorowo, wychodzisz gdzis, robisz cos?

Lena no coz kryzysy beda ale i bedzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian to dobrze :) Wychodz nawet na troche i sie nie dawaj, trudno to sie spocisz, a lydki sobie wymasujesz :):) :P i znajdz cos co Cie zainteresuje, moze jazda na rowerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam porzadnego roweru agusiu, zreszta ja zawsze tylko w pilke nozna gralem ale teraz trudno o sklad :/ jak beda grzyby to do lasu bede jezdzil. a ta alventa mnie wkurza bo myslalem ze bedzie wybawieniem , wczesniej bralem lexapro kosztowalo 100 zl i tez mialo byc zajebiste ale tylko z natrectw mnie uwolnilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian wlasnie jedz ma grzyby, wiesz z lekiem to jest tak ze nie zawsze szybko i od razu na nas dziala, jak zauwazyles ze dziala na nerwice to i na depresje powinien troche dzialac. U mnie lekko ale dziala na depresje, wiecej chce mi sie robic no i juz tyle nie placze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×