Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,tez mialam po tym leku dziwne,czesto bezsensowne sny,a zarazem bardzo realistyczne.

Czasem po przebudzeniu zastanawialam sie,czy to jawa,czy sen.Na pewno nie byly to koszmary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa postepy, wycisza mi depresję lęków praktycznie nie mam, jedyny minus to ze wciaz sie poce w nocy i mam realistyczne sny. Ale skoro sie poce to lek dziala, z czego jestem super zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis tez zaliczylam psychiatre . Zle sie czuje teraz. Na pytanie Co mnie sprowadza i czego oczekuje? Zatkalo mnie i zero odzewu tylko sie zdenerwowalam i zaczelam ryczec. Bo nie wiem. Skierowal mnie moj terapeuta to przyszlam. a czego oczekuje tez nie wiem Ja wogle pomigana jakas jestem Nie lubie takich pytan . Jakos poźniej poszlo od slowa do slowa ale nie wiem za bardzo co tam naplotlam Ale dobrze ze mam juz to za soba z psychologiem jakos lepiej mi sie wspolpracuje a psychiatry ja sie chyba boje Nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od tygodnia biorę 150 mg Alventy. Byłam w szpitalu, ale wypisałam się na własne żądanie. Dowalili mi jeszcze Depakine i cos tam innego do tego. Ale zmieniam psychiatrę to może będzie lepiej. Chcę wyjść z tych chole*** leków!!! wrrr Wkurza mnie, że libido spadło do zera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×