Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Miko mi sie wydaje ze wszystko idzie w dobrym kierun ku bo na poczatku leczenia rano jak tylko otworzylam oczy to bralam Benzo a teraz biore tylko w sytuacjach gdy czuje ze musze - czyli np. co 2 dni. Dodatkowo biore polowke najslabszej dawki wiec chyba nie ejst ze mna tak zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cale mnostwo lekow na takie zaburzenia tylko ze niedobrze jets tak zmieniac poniewaz kazde zmiana niesie za soba mnostwo skutkow ubocznych !

A moja lekarka powiedzala mi ze Alventa jets bezpiecznym lekiem - takim ktory jets dobrze tolerowany przez wiekszosc i skuteczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam dziś pierwszą tabletkę. Siedzę, czekam. Żeby nie zwariować weszłam tu na Forum :D Ale buuu jeszcze zanim to wzięłam wkręciłam sobie połowę skutków ubocznych, także teraz już nie wiem, co tylko wymyśliłam, a co się dzieje naprawdę / Jakaś masakra. No i jeszcze sobie powtarzam : "To i tak nie zadziała, głupia jesteś i będziesz i żadne tabletki Ci nie pomogą. Nigdy nie będzie Ci lepiej"itp itd. Nie wiem, jak to gadanie wyłączyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena czekaj spokojnie, w sumie jak sa skutki uboczne to wieksze szanse na to ze lek bedzie dzialal, ale na efekty i tak musisz poczekac ok 2 tygodni do m-ca :) I powtarzaj sobie ze pomoze zamiast sie dolowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, narazie tylko jest mi duszno, coś kręci w żołądku i źrenice jak donice :mrgreen: Ale jeszcze siedzę przed kompem to nie tak źle ze mną. Biorę jeszcze Sulpiryd, doraźnie Cloranxen(ale staram się jak najrzadziej, bo gdy w gorszym czasie brałam po kilka tabletek na dzień to później już bez tego w ogóle nie mogłam funkcjonować) no i Imovane na spanko. A poza tym to sama odstawiłam sobie poprzednie leki, więc myślę, że pare złych rzeczy, które mi się teraz dzieją to przez to :? ale tak już jest, jak się człowiekowi wydaje, że mądrzejszy od lekarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza noc niespokojna, nieprzespana. Najgorzej reagował żołądek. No i wkręcanie, wkręcanie, wkręcanie!!! (np.w nocy słyszałam głos i śmiech dziecka, przerażona, że coś złego się dzieje-wyjrzałam przez okno, a to wnuk sąsiada bawił się przy ognisku :mrgreen: ), jakieś cienie na ścianach i takie tam. Na pewno realne było straszne pieczenie skóry. No i ten dziwny stan: leżę, wiem, że nie spię, że normalnie myślę, ale nie mogę się ruszyć, mówię do siebie "wstań", ale nic, "rusz ręką, nogą, cokolwiek"-nie da się, tępo patrzyłam w sufit. Mniejsza jednak o to, było minęło. Zaraz następna dawka leku i się zobaczy.

A, i postanowiłam, że skoro już muszę na coś się ciągle nakręcać to może spróbować wmawiać sobie, że wszystko będzie OK, że lek pomoże itd :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a mnie ciągle strasznie piecze skóra. Wkurzam się i nakręcam, że to jakaś alergia. Do tego chociaż spałam może ze 3 godziny to nie chce mi się spać, a łeb pęka. Ale jest jeden plus-spojrzałam dziś w lustro i z uśmiechem stwierdziłam, że "to Ja", kimkolwiek ta Ja jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×