Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

Zaraz zbieram się na chwilę do pracy. Odsapnę tylko po spacerze z futrzakiem.

Czy zaskoczę kogoś mówiąc, że pogoda u mnie tradycyjnie na ból łba? To już zawsze tak będzie? :time: U mnie niby też miało być lato przed ochłodzeniem, ale jednak temperatura na dżinsową kieckę i legginsy.

Otępienia i somatyków ciąg dalszy, co nie przeszkodziło mi dziś wyskoczyć do perfumerii niszowej poznać nowe zapachy. Nic akurat wstrząsającego nie wywąchałam, może i dobrze, nie mam przynajmniej chciejstwa. ;) Ale zrobiłam chociaż coś absolutnie dla siebie.

 

Ale chce mi się spać... :roll:

 

Dziewczynki jak kupujecie kaszę jaglaną w Biedrze, to obejrzyjcie ją. Ja wyrzuciłam, bo mole spożywcze są w niej. :hide: Na pewno taką ze sklepu przyniosłam, bo włożyłam do szczelnego słoika. Wyjątkowo kupiłam kaszę w Biedrze i niestety więcej tego nie zrobię.

 

Carica Milica, Oj to kuruj się Kochana! Zdrówka życzę! Ale gdzie cię przewiało? :bezradny:

 

J3RZY62, WolfMan, Witajcie Chłopaki! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :**********

U mnie nadal upal.

Siedze w pracy i zakladam teczki dla nowych uczestnikow , licze tez do statystyk obecnosci i tak dzien leci.

Nie czuje sie najlepiej fizycznie , boli mnie brzuch , ale juz niedlugo do domu.

 

mirunia, jutro ma ponoc byc juz chlodniej ale deszcze niestety.Co porabiasz???

 

kosmostrada, Kochana uwielbiam niszowe perfumerie :105::105: wprawdzie teraz na zadne perfumy od nich mnie nie stac ale mozna chociaz probke nabyc a poznawac zapachy chadzam jak jestem na miescie i akurat jestem w poblizu Lului .

 

Carica Milica, Zdrowia Slonce ! Moze gdzies klima Cie przewiala?

 

tumblr_static_57cwr5j0fhgk4k4wk4004gc0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Tak, fajnie jest tak chodzić do roboty raz w tygodniu... :D Przede wszystkim człowiek zupełnie z rytmu nie wypada i nie ma wstrząsu pourlopowego. ;)

No chłodek u mnie, chłodek. Jak zawiało, to nawet za swetrem zatęskniłam.

No to niech Ci jutro pogoda dopisze na realizację planów, ja też liczę na bezdeszczowy dzień, bo mam swoje pomysły na środę. :smile:

 

platek rozy, ech z tych niszowców to nawet próbki drogie... :bezradny: A tak wiele z nich ma tylko oszałamiającą cenę, a niekoniecznie kompozycję. ;)

 

Przyszłam do pracy, to kolega na wejściu spytał, czy procha nie mam, bo mu łeb rozsadza... Nie ja jedna meteopatka.

 

Ziemniaczki obrałam i kawkuję... Podjemy i jedziemy do młodego parę rzeczy pomóc mu przytachać z klubu, wszak przyczepki do roweru nie ma. ;) Dobry pretekst do spaceru w innej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, No pewnie że nic się nie zdarzy, jak będziesz siedział i czekał na następny Woodstock. :bezradny:

 

cyklopka, A ja wciąż nie wysłałam moich recenzji olejków, bo ciągle jestem niezadowolona ze swoich wypocin... :hide: Dziw, że w ogóle na forum piszę i nie przerabiam każdego zdania... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

U mnie pogoda zmienna, do wytrzymania. Tylko kręgosłup boli ;)

Wróciliśmy od Wnuczka, zadowoleni, bo 3,5 latek świetnie bawi się przy grach planszowych, a my z nim :mrgreen:

 

kosmostrada, ja przyniosłam kiedyś mole z Almy, z kaszą jęczmienną, także miejsce zakupu nie ma znaczenia, po prostu czasem zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, No pewnie że nic się nie zdarzy, jak będziesz siedział i czekał na następny Woodstock. :bezradny:

 

cyklopka, A ja wciąż nie wysłałam moich recenzji olejków, bo ciągle jestem niezadowolona ze swoich wypocin... :hide: Dziw, że w ogóle na forum piszę i nie przerabiam każdego zdania... :roll:

Początki się trudno lepi, pisanie idzie powoli, potem wpadam w pół-trans i woda się leje :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×