Skocz do zawartości
Nerwica.com

BROMANTAN (Ladasten) !Niedostępny w PL!


depas

Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy BROMANTAN pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      9
    • Nie
      1
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem wczoraj sobie zamówić te prochy, ale oni tam maja te systemy płatnosci visa master card, a jak ja mam konto w banku millenium to jak ja moge ich opłacić?, na poczcice, czy mój bank zrobi ten przelew nie znam sie na tym.

 

druga sprawa namierzyłem w necie kolesia który handluje tymi lekami i chciał ode mnie za paczke ( 50 tabs) 170 zł to drogo, a koles tłumaczył sie ze musi w łape dać aptekarzom i jeszcze celników opłacić a weź jeszcze pan zarób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VISA i MasterCard to po prostu typ karty, Millennium na pewno wydał Ci kartę VISA/MC, więc możesz normalnie nią płacić przez internety. Sprawdź na karcie jakie widnieje na niej logo - Visa czy MasterCard. Wpisujesz odpowiednie dane i czekasz - tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam :D tępy jestem w tych sprawach.

 

-- 15 cze 2016, 18:56 --

 

Jadą do mnie już te leki, ostatni próba. Pewnie też bedzie nieudana bo jestem wrażliwy na te prochy, po tym zostanie już tylko modlitwa.

 

-- 18 cze 2016, 09:16 --

 

Odstawiłem parogen, w tym samym czasie zacząłem stosować ladasten, biore 25 mg x dziennie, to znaczy 50% minimalnej dawki zalecanej przez Rosjan. Aktualnie samopoczucie w normie, no ale chyba jeszcze krąży we mnie parogen-zobaczymy co sie bedzie działo przez następne dni,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłe z paro na ladasten i jest narazie dobrze, 3-4 dni jestem na nim, lęki trafiają się ale ich czestotliwosc występowania jest znacznie mniejsza, efektywniejsze myślenie, no i dzisiaj spałem 5h co dla mnie zwykle było samobójstwem a dzisiaj normalnie funkcjonuje. Biore 25 mg, czyli połowe zalecanej minimalnej dawki proponowanej przez Rosjanów, mam zamiar również robić zalecane przez nich miesięczne przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś Bromantan z Cerotropic w prochu?, biorę to 4 dzień i nie czuje żadnego działania, nie wiem czy to na mnie nie działa, czy jakiś kiepski sort, mogłem wziąć oryginał chyba. :x

 

Tak, ja miałem tą najmniejszą tubkę 2g od nich na test.

Brałem przez około 2 tygodnie, różne dawki, od 30mg do 60mg, do dwóch razy dziennie, podjęzykowo.

Działanie czułem od pierwszej aplikacji, choć wydaje mi się, że wraz z trwaniem kuracji było silniejsze.

 

Zachęcony pozytywnym działaniem Bromantanu sprawię sobie oryginalny Ladasten na dłuższe leczenie.

Oryginał głównie dlatego, że nie chce mi się kombinować z proszkiem i wygrzebywaniem go z tej małej tubki.

 

Subiektywnie myślę, iż o kiepski sort nie ma co ich podejrzewać.

https://www.reddit.com/r/Ceretropic/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na dzień dzisiejszy po 10 dniach stosunku z ladastenem moge otwarcie przyznać ze lek mi ten pasi. Przygasza lęki, stymuluje, aktywizuje a efekty uboczne znaczniej mniejsze niż przy paroksetynie. Jedynie jadłowstręt no i troche trzeba powlaczyć, żeby sen zagoscił na naszych powiekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja brałem przez ok. 2 tygodnie Bromantan i także przez około 2 tygodnie Fenylopiracetam (w innym czasie oczywiście).

Subiektywnie są to całkiem inne specyfiki.

Bromantan - 'stymulant' (choć moim zdaniem bardziej trafne słowo to 'dopaminergik') z lekką komponentą przeciwlękową. Tzn. głównie odczuwałem działanie psychostymulujące itd. (podane tutaj bromantan-ladasten-t51051-42.html#p2243375), natomiast nieco słabiej anksjolityczne, choć jest zauważalne. Z moich obserwacji wyższe dawki zwiększały działanie przeciwlękowe, ale nie byłem w stanie tego dokładnie zweryfikować, ponieważ brałem to zbyt krótko.

 

Fenylopiracetam - moim zdaniem jest to typowy stymulant w subiektywnym odczuciu, potocznie zwany 'turbo-piracetamem' z tego względu.

Jego wyjątkowa cecha to upregulacja D1, D2, D3 --> http://link.springer.com/article/10.1134%2FS1819712411020048

Phenotropil also abolished the effect of scopolamine on the benzodiazepine receptors and dopamine D1 receptors. Scopolamine decreased the density of D1 receptors by 20% and BDZ receptors by 17%, whereas phenotropil increased the density of receptors by 16% and 25%, respectively. Phenotropil considerably increased the density of dopamine D2 and D3 receptors by 29% and 62%, respectively.

Poza tym to 'mocny' racetam.

 

Jeśli szukasz poprawy nastroju bardziej polecam Ci Bromantan (Ladasten)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działanie odczuwałem od pierwszej dawki.

Po około 2 godzinach od zaaplikowania pojawiał się tzw. 'peak', czyli najmocniej odczuwalne efekty.

Mimo dawkowania dwa razy dziennie nie miałem nigdy problemów z zasypianiem.

 

Lucjano, jeszcze w uzupełnieniu do poprzedniej wiadomości - jedno i drugie można brać długofalowo (w granicach rozsądku). Prawdopodobnie przy dłuższej kuracji Fenylopiracetamem pojawi się także wspomniane w różnych serwisach działanie antydepresyjne związane z upregulacją w/w receptorów.

Mi osobiście Bromantan bardzo podszedł i po zakończeniu aktualnej kuracji Afobazolem i Fasoracetamem przejdę na dłuższy cykl z Ladastenem, który jest już w drodze do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą partię Bromantanu na test brałem w Ceretropic.

Kolejna dostawa już z http://extrapharmacy.ru/ w postaci Ladastenu. W międzyczasie Afobazol i Adaptol na testy kupiłem także w extrapharmacy.

Fenylopiracetam mam z http://pl.swissherbal.eu/sklep/phenylpiracetam/, Fasoracetam także http://pl.swissherbal.eu/sklep/fasoracetam/

Generalnie jestem stałym klientem w SHI, ale ostatnio polubiłem też extrapharmacy. Przy płatności BitCoinem wychodzi całkiem przystępnie (-20%), powzej 100$ wysyłają za free, a przesyłka idzie jakoś 7-10 dni, zapakowana... nieźle :smile: co najmniej tak jakby wysyłali wzbogacony uran :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy od pierwszej dawki, bo ja przeskoczyłem z parogenu na ladasten i dla mnie ten lek bije parogen. Biore 2 tygle, jeszcze 2 i robie miesięczną przerwe według zaleceń kacapów. Jeżeli przezyje ten rozbrat, to wybije lampke szampana za II WŚ i zimną wojne bo chyba dzieki m. in. tym wydarzeniom te prochy powstały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem ladasten z extrapharmacy jak polecali przedmówcy. Z wenlafaksyną wegetuje już rok. Wcześniej 10 lat gościło codziennie w moim menu lexapro 10mg. Rano brakuje mi energii. Sprawny umysłowo jestem dopiero około 12-stej. W ciągu 3 ostanich miechów byłem u 2 psychiatrów którzy twierdzą że efectin to super aktuwizujący lek i mają głęboko wywalone że śmigam jak chodzący trup. Jak dojedzie paczka od ruskich dam znać jak mi idzie z tym lekiem. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afobazol

 

A jak oceniasz działanie Afobazolu? Czuć co? Np, jakieś działanie przeciwlękowe?

 

Działa , ale całkiem nietypowo w moim przypadku.

Obecnie jestem w 4-tym tygodniu kuracji. Przez pierwsze 2 tygodnie (3x1 tabletka dziennie) działanie było delikatne, natomiast po tym okresie coś się ruszyło.

Napady paniki w ogóle nie pojawiają się , ale wolnopłynący wyjątkowo potrzebuje wyższej dawki (wtedy brałem 2x2 tabletki dziennie - skutecznie). Obecnie, po prawie miesiącu stosowania biorę już tylko 2x1 tabletkę dziennie i wystarcza, żaden lęk nie pojawia się. Nie zaobserwowałem wzrostu tolerancji, o czym była mowa w wątku o Afobazolu, wręcz przeciwnie - trzeba było poczekać aż się rozkręci, a następnie zmniejszenie dawki do najmniejszej skutecznej. Odczuwalne jest też działanie nootropowe (coś jak racetamy albo noopept w wyższych dawkach), wiąże się to m.in. z tym, że pewnego dnia jak wziałem 2 tabletki za późno, miałem małe problemy z zaśnięciem. Nie wywołuje sedacji, nie uzależnia.

Ogólnie lek ten oceniam wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore połowe dawki- 25 mg raz dziennie, lęki czasem sie pojawiają ale jest ogromna poprawa, lek stymuluje na wyważonym poziomie jak profesor, za to pargoen zmieniał moją osobowość. Myślałem już ze leki nie dla mnie ale ladasten zmienił ten pogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afobazol

 

A jak oceniasz działanie Afobazolu? Czuć co? Np, jakieś działanie przeciwlękowe?

 

Działa , ale całkiem nietypowo w moim przypadku.

Obecnie jestem w 4-tym tygodniu kuracji. Przez pierwsze 2 tygodnie (3x1 tabletka dziennie) działanie było delikatne, natomiast po tym okresie coś się ruszyło.

Napady paniki w ogóle nie pojawiają się , ale wolnopłynący wyjątkowo potrzebuje wyższej dawki (wtedy brałem 2x2 tabletki dziennie - skutecznie). Obecnie, po prawie miesiącu stosowania biorę już tylko 2x1 tabletkę dziennie i wystarcza, żaden lęk nie pojawia się. Nie zaobserwowałem wzrostu tolerancji, o czym była mowa w wątku o Afobazolu, wręcz przeciwnie - trzeba było poczekać aż się rozkręci, a następnie zmniejszenie dawki do najmniejszej skutecznej. Odczuwalne jest też działanie nootropowe (coś jak racetamy albo noopept w wyższych dawkach), wiąże się to m.in. z tym, że pewnego dnia jak wziałem 2 tabletki za późno, miałem małe problemy z zaśnięciem. Nie wywołuje sedacji, nie uzależnia.

Ogólnie lek ten oceniam wysoko.

A działanie przeciwdepresyjne występuje?, ja biore Afo 3 dzień, ale to jeszcze raczej nie ma prawa na mnie działać.

 

-- 01 lip 2016, 12:47 --

 

Nie wiem czy od pierwszej dawki, bo ja przeskoczyłem z parogenu na ladasten i dla mnie ten lek bije parogen. Biore 2 tygle, jeszcze 2 i robie miesięczną przerwe według zaleceń kacapów. Jeżeli przezyje ten rozbrat, to wybije lampke szampana za II WŚ i zimną wojne bo chyba dzieki m. in. tym wydarzeniom te prochy powstały.
A ile brałeś paroksetyne?, bo to może być efekt z odbicia po odstawce ssri, dopamina dochodzi do głosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działanie przeciwdepresyjne występuje?, ja biore Afo 3 dzień, ale to jeszcze raczej nie ma prawa na mnie działać.

 

Nic takiego nie zauważyłem, żadnego działania na nastrój, napęd ani chęci do życia. Po prostu likwiduje lęk w oryginalny dla siebie sposób (bez sedacji, rozluźnienia) i jako bonusik mamy działanie nootropowe.

Na zagranicznych stronach polecają połączenie Bromantanu z Afobazolem jeśli ktoś potrzebuje działania przeciwdepresyjnego oraz przeciwlękowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paro brałem 2 miesiace. Mnie ladasten napędza, nie wiem dlaczego miałby tego nien robić skoro brali to nawet Rosjanie by podniesc wyniki w sporcie. lekkie działanie przeciwdepresyjne tez odczuwam.

 

-- 06 lip 2016, 11:16 --

 

Wczoraj wziałem 1/4 dawki dzisiaj juz 0 i robie miesiąc przerwy. Narazie odczuwam lekkie rozdrażnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×