Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

absolulu

Użytkownik
 • Zawartość

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A mieliście na początku brania wysoki puls? Tak ok 100 i wyżej/min
 2. Jak dawkujecie klomi? Rano czy wieczorem? A może część rano i część wieczorem? Mam na myśl tę o przedłużonym uwalnianiu (slow-release).
 3. Jestem ciekaw, czy ktoś z Was próbował terapii jasnym albo niebieskim światłem, korzystając z lamp specjalnie do tego przeznaczonych? Wiem że niektóre poradnie umożliwiają wypożyczenie takich lamp, ale raczej trzeba się nastawiać na kupno. Jest całkiem sporo publikacji na PubMedzie potwierdzających skuteczność zarówno w depresji sezonowej, jak i zwykłej, oraz fazy depresyjnej w przypadku Bipolar Disorder. Trochę info:
 4. powiem Ci tyle, że nic co tu napisałeś nie jest prawdą
 5. ScientificJam, Wiem, że sklep, który masz w linku sprzedaje ekstrakt standaryzowany na 5% salidrozydu (przypadeg? nie sondze), ale nie siej dezinformacji. Najczęściej używany, standaryzowany ekstrakt to SHR-5, 3% rozawin 1% salidrozydu A w tym badaniu co wrzuciłeś to jeszcze inne stężenia, więc jak chcesz czegoś dowodzić, to wcześniej przeczytaj co wrzucasz:
 6. pompea, Nie ma problemu, można łączyć.
 7. W większości badań ma najwyższą przyswajalność po prostu
 8. Lilith, węglan magnezu - strata pieniędzy. Cytrynian=chelaty>mleczan i inne organiczne>gówno Cena/jakość najlepiej Chela magb6 olimpu
 9. Duże dawki wenli są bardziej toksyczne niż niektórych TLPD, więc można sobie nieźle sponiewierać wątrobę i nerki.
 10. Ciekawe tylko co ma mechanizm działania leku do wzroku, bo nie bardzo widzę (dzięki prega;)) dlaczego tak się dzieje w ogóle to pozdro Kalebx od kiedy taki gorliwy ?
 11. A czy ktoś z Was miał po przedze mniej wyraźne widzenie/albo wrażenie jakby oczy były wysuszone? Ja to mam za każdym podejściem do tego leku (po odstawce przechodzi). Czytałem na forach zagranicznych, że się to niektórym zdarza, co jest trochę z dupy skutkiem ubocznym.
 12. absolulu

  Algorytm Gillmana

  O braku różnic w praktyce klinicznej między mianseryną i mirtazapiną, którą opisuje i słabego efektu antydepresyjnego (na objawy typu energia, anty-anhedonia, nazwijmy je ogólnie objawami negatywnymi) mirtazapiny i ssrajów już kiedyś pisałem tutaj. Facet zna się na rzeczy, ma liczne publikacje na temat zespołu serotoninowego i obalił tezę, że mirtazapina ma znaczący klinicznie efekty serotoninergiczny, który rzekomo odróżnia ją od mianseryny i czyni lepszym antydepresantem. Zaoranie wenli i dulo, jako SNRIów też wiadomka. Jeżeli ktoś chce poczuć prawdziwe działanie NE a nie placebo to klomipramina/amitryptylina/reboksetyna (w Polsce, bo tak jak kolega wyżej napisał najlepsza ku temu byłaby nortryptylina, którą niestety u nas wycofano lata temu). Na forach anglojęzycznych jest wielu orędowników dr Gillmana i jego strategie aka algorytmy są skuteczne na oporne przypadki/brak całkowitej remisji. Polecam tego allegrowicza
 13. lek dzialajacy po 12 miesiacach ? Tego jeszcze nie grali
 14. Sprzedam suplement diety Ladasten (Bromantan) - link
 15. Dlaczego moje ogłoszenie zostało skasowane? Ladasten nie jest w Polsce zarejestrowany jako lek.
×