Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Nic nie jest czarno-białe, a my jesteśmy tylko ludźmi.

 

Czy w krytycznej chwili człowiek nieumiejący udzielić pierwszej pomocy, powinien ją podjąć, mimo że może zaszkodzić poszkodowanemu czy też wezwać karetkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że przyszli zarobić parę złotych opowiadając o tym...

... jak / czy / w jakich pozycjach / z kim / jak często...

lubią uprawiać sex.

W przypadku dziewic / prawiczków sprawa dotyczy fantazji sexualnych.

Jeszcze nikt nie wygrał głównej nagrody, ale chodzą słuchy, że pytanie finałowe brzmi:

"Czy kiedykolwiek zjadłeś kał swojego partnera po tym, jak wypróżnił ci się na twarz?"

 

 

Czy możesz polecić mi jakiś dobry film*? Jaki i dlaczego ten?

 

*Najlepiej krwisty slasher ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie na to mam odpowiedzieć, ale odpowiem.

 

Czy w krytycznej chwili człowiek nieumiejący udzielić pierwszej pomocy, powinien ją podjąć, mimo że może zaszkodzić poszkodowanemu czy też wezwać karetkę?

Wezwać karetkę (albo kazać komuś to zrobić) a samemu dowiedzieć się jak się udziela pierwszej pomocy. Ja po prostu kilka lat temu w takiej sytuacji zadzwoniłem do lekarza który mówił co mam robić, zresztą być może (tego nie wiem) dyspozytor pogotowia też by powiedział. Po tej sytuacji doszedłem do wniosku że szkolenie z RKO powinien przejść każdy, ktoś może umierać na twoich oczach w momencie kiedy najmniej się tego spodziewasz.

 

Zresztą nie udało się uratować, mam wrażenie że gdybym uciskał serce a nie w nie uderzał (bo myślałem że chodzi o przywrócenie jego akcji uderzeniami, a nie pompowanie krwi uciskami) to by się udało. Zanim pogotowie przebiło się przez ciemny las już było za późno i tylko stwierdzili zgon...

 

Czy możesz polecić mi jakiś dobry film*? Jaki i dlaczego ten?

*Najlepiej krwisty slasher ;-)

Piła? Jak koleś odciął sobie nogę i powiedział że idzie po pomoc to cała sala w kinie ryknęła śmiechem :)

 

Lato czy zima?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato, lato i tylko lato. :mrgreen: wakacje, słoneczko, plaża, morze .......rozmarzyłam się :mrgreen:

 

 

Jednorazowa zdrada w związku - lepiej powiedziec i uwolnić się do wyrzutów sumienia czy ominąć prawdę, zachować to dla siebie, nie ranić drugiej osoby i do końca życia mieć poczucie winy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się zdradziło to trzeba wziąć to na siebie. Nie można leczyć sumienia kosztem drugiej osoby.

 

Ile for czytasz?

Regularnie jedno (najlepsze w polsce forum poświęcone psychologi :mrgreen: ).

Czasem jednak zaglądam na kilka innych. W sumie można powiecieć, że około 3-4.

 

Czy uważasz, że życie jest sprawiedliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betty_boo, jedząc zajadają stres i problemy, a że stres coraz większy bo jest się grubszym to trzeba więcej jeść.....easy....smutne to.

 

Czy uważasz, że są sytuacje gdy "WYPADA" coś zrobić albo "NIE WYPADA" nawet wbrew włąsnej woli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wciąz odradza się we mnie skarwek siły.

 

Jesteś dumny/na z tego z jak wieloma rzeczami sobie w życiu poradziłeś?

 

 

 

 

 

jak bym nie miał nerwicy to pewnie bym był dumny,troszke napewno :D

 

 

 

w mitologii greckiej jak ktos umierał i szedł do nieba dostawał 2 pytania czy sie tam dostanie : czy byłes(jestes)naprawde szczesliwy? i drugie czy osoby w twoim otoczniu były(są) dzieki tobie szczesliwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×