Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

Jakaś plaga problemów ze snem. Obudziłam się dziś długo przed budzikiem i już nie mogłam zasnąć, bo coś mnie telepało. Zwlokłam się i poszłam na długi spacer z psem. No bo co. Plus taki, że ogarnęłam, umyłam głowę, chociaż wczoraj myłam, pokawkowałam i zrobiłam sobie wypasioną owsiankę.

Teraz siedzę zamulona w robocie i czas tak strasznie wolno płynie, a ja kcę do domu... :why:

mam wieczorem iść na tradycyjne spotkanie z przyjaciółką. Chyba na miękkich nogach... :bezradny:

 

platek rozy, Hej Kochana! Pamiętałam, że miałaś przerwę, ale nie że tak niedawno. :bezradny: Masz zagwozdkę...

Tobie też miłego dnia mimo wszystko, byle czas w pracy jakoś minął.

 

cyklopka, Pozdrowienia dla Orisa. ;)

 

Marcin2013, Jak kolano? mniej boli?

 

 

Mama tak.Zresztą,rano sobie ugotuje paróweczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

Spotkanie z BFF zaliczone, pogadane, pośmieszkowane, ale teraz już naprawdę słaniam się na nogach. Trzyma mnie myśl, że jutro już czwartek!

 

kryty_k, To idzie idzie ku lepszemu. Pójdziesz na terapię?

 

Purpurowy, No życzę Ci , żeby się udało. Ale to wiesz...Nieustająco Ci kubicuję i święcie wierzę, że kiedyś się uda. U mnie tradycyjnie rano kompletna koopa, od popołudnia lepiej.

 

cyklopka, A co źle zrobiłaś z obiadem? :roll: Czara chyba się przechyla na korzyśc przeprowadzki, co? ;)

 

Ḍryāgan, Znaczy hollywoodzki uśmiech zachowany? ;)

 

Sigrun, A Pani w takim humorku, a nic nie wyjaśnia dlaczego, a ja tak lubię, jak ktoś opowiada co go dobrego spotkało... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, cały kurak przepadł w naleśnikowych czeluściach :mrgreen: .

 

Ale ja mogę, w końcu niewierzący jestem.

 

kosmostrada, no to ładne masz zajęcie :mrgreen: .

 

Ja obecnie łażę po domku i szukam czegoś w co by można przywalić. Dziś wypłaty w firmie były i wszystko wskazuje na to, że szybciej stąd zjadę niż przyjechałem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×