Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

abrakadabra xx, Jeśli uważasz te forum za jakieś dno czy coś innego w tym stylu to siebie samego też za takiego masz. Ja np. twierdzę - będąc już od dłuższego czasu stałym bywalcem tego forum i udzielając się głównie w tematach dotyczących leków - że duża liczba osób jest zupełnie normalna, tylko bardziej wrażliwa od reszty społeczeństwa. Dla mnie to są dużo bardziej normalne osoby niż te spotykane na co dzień :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, zmieniaj otoczenie i nie zadawaj się z chorymi psychicznie o ile jesteś zdrowa, szukaj randek tak jak ja kiedyś kiedy bylem zdrowy na sympatii, tam poznałem dziewczynę, tutaj poznasz jedynie debili takich jak ja

abrakadabra xx, Uważasz, że ten post jest przejawem szacunku do ludzi stąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okiem społeczeństwa to mi też by się szybko spodobała łatwa i przyjemna praca polegająca na ładowaniu lekką ręką kulki w łeb osobom ustawionym w rzędzie u ktorych stwierdzono nieuleczalne wariactwo.a ci mniej chorzy by się zajmowali pozbywaniem sie trupów po czym sami również by zostali zlikwidowani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, zmieniaj otoczenie i nie zadawaj się z chorymi psychicznie o ile jesteś zdrowa, szukaj randek tak jak ja kiedyś kiedy bylem zdrowy na sympatii, tam poznałem dziewczynę, tutaj poznasz jedynie debili takich jak ja

abrakadabra xx, Uważasz, że ten post jest przejawem szacunku do ludzi stąd?

 

Myślisz, że ten post był na poważnie? Gdzie twoja inteligencja, przeczytaj moje wpisy i jej i może zrozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, zmieniaj otoczenie i nie zadawaj się z chorymi psychicznie o ile jesteś zdrowa, szukaj randek tak jak ja kiedyś kiedy bylem zdrowy na sympatii, tam poznałem dziewczynę, tutaj poznasz jedynie debili takich jak ja

abrakadabra xx, Nazywanie ludzi debilami nie jest przejawem szacunku dla Nich. Powiedziałbym raczej, że czymś zupełnie odwrotnym. Ale może się nie znam. Jestem chyba zbyt mało "trendy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×