Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tu parę dziewczyn przyznało, że się nie podobam fizycznie dwie po przez jetodika jedna nasz koleżanka plus to co ja piszę z swojego doświadczenia. To powinno Ciebie to zastanowić, że to jednak ja mam racje i coś w tej mojej urodzie jest nie tak. Ty jednak tak brniesz w to swoje kłamstwo, że nie umiesz się z tego wyplątać.

 

Jakie klamstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest tak, ze odpadam tylko dlatego, że jestem brzydki i nie zmienisz faktów. Choćbyś nie wiem jak robiła tu ze mnie durnia, że tak właśnie to wygląda naprawdę.

 

Gdyby za monotematycznos placili bylbys bogaty...i wtedy moze jakas lasko by na Ciebie poleciala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik kiedy do ciebie dotrze że znalezienie dziewczyny jest równoznaczne z przykręceniem sobie nakrętkami metalowej nogi do kikuta po amputowanej i zaczniesz żyć pasjami przyjdzie czas że sam będziesz gonił kobiety które twierdzą że cie "kochają"stwierdzisz że niema co w kółko to samo słuchać jednych i tych samych bezsensownych głupot i będziesz zdziwiony że te baby nie wymyśliły czegoś nowego żeby sie z ciebie ponabijać.twoja osobowośc będzie wiernie przypominać Kornwalię gdzie wogóle niema ludzi ani budynków,są same mordercze klify bez barierek,zeszkieletowane wieloryby i rekiny walają sie na plażach i w klifach liczne pieczary w których zalegają sterty śmieci oraz wszechobecny rybno-zgniły smród atlantyku wiecznie zasnutego charakterystyczną mgłą.

Rekiny są chrzęstnoszkieletowe, więc nie mogłyby się walać po plażach, za szybko by się rozpadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ciebie to obchodzi jak się żalem ile się żalem. Pytam się ? Nie by dlaczego Ciebie to tak drażni?

 

Nie obchodzi mnie to. Ogolnie mam w czterech literach to czy masz laske czy nie... To czy jestes brzydki czy nie. Po prostu mam beke z tego jak dorosly facet moze przez 187 stron uzalac sie nad soba i jęczec... Tak na prawde zal mi Ciebie...bo przez to jeczenie jestes sam

..a jak widac nic do Ciebie nie przemawia. Tkwisz w swoim przekonaniui jak widac dobrze Ci z tym. Najlatwiej tlumaczycbrak tej drugiej osoby swoja brzydota... Jestes pi prostu beznadziejnym maruda i nie dziw sie ze zadna Cie nie chce...bo z takim nikt nie wytrzyma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, niektórych może drażnić bezradność - chcą Ci jakoś pomóc, a w żaden sposób się nie da.

Być może, ale bełkotem ja wiem lepiej za co ty odpasz, bo nie w typie na starcie nie oznacza odrzucenia przez wygląd drażni jeszcze mnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×