Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku mam potrzebę bliskości. Jakoś żadna nigdy mi nie powiedziała, że mnie kocha. Przystojnym kolegą tak mi nie. Dlatego będę marudził, aż padnę, bo z takim ryjem nic innego mi nie zostało.

 

To znajdź sobie brzydką dziołchę i już przestań jęczeć.

 

Brzydkie też chcą przystojnych gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku mam potrzebę bliskości. Jakoś żadna nigdy mi nie powiedziała, że mnie kocha. Przystojnym kolegą tak mi nie. Dlatego będę marudził, aż padnę, bo z takim ryjem nic innego mi nie zostało.

 

To znajdź sobie brzydką dziołchę i już przestań jęczeć.

 

Brzydkie też chcą przystojnych gości.

 

Ja kurfa pjerdole... No mowie prawiczki part II tylko w wersji hard i nu uja nie mozna wejsc na wyzszy lvl :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kobiety śmieją się z gości, którzy są pewni siebie, bo nie zdają sobie sprawy bądź zapomnieli, że są brzydcy. Tacy są tylko kolegami, a kobiety mówią o nich, że nie maja w domu lustra. Takie w praktyce ma znaczenie osobowość jak się jest brzydkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kobiety śmieją się z gości, którzy są pewni siebie, bo nie zdają sobie sprawy bądź zapomnieli, że są brzydcy. Tacy są tylko kolegami, a kobiety mówią o nich, że nie maja w domu lustra. Takie w praktyce ma znaczenie osobowość jak się jest brzydkim.

 

Padlam.. Piwstan...powerrade :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też być przystojnym przeciętnym jak większośc ludzi, a nie brzydkim jak ja.

można też być kotkiem perskim wiecznie głaskanym i karmionym niesłoną ikrą z łososia jak większośc zwierząt a nie świnią która niema nic do powiedzenia przed ubojem i nie dostanie nagrobka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik poleć do Kornwalii,do miasteczka St.Just,wynajmij hostel i przed spaniem wyjdz do kuchni w hostelu raczyć się piwkiem i coś zjeść a tam podejdzie do ciebie jakaś starcza angolka i będzie coś do ciebie mamrotać niezrozumiałą angielszczyzną ty będziesz przerażony bo nie bedziesz wiedział co jej odpowiedzieć i dostrzeżesz że ona patrzy wprost na ciebie,że obcina cie normalnie na wylot o czym marzysz.na drugi dzień podaje ci ręke na pożegnanie.tam baba niespodziewanie przyjdzie do ciebie.i to prawdziwa angolka.oczywiście podpita.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, bo samoocena brzydkim zazwyczaj rośnie jak nie są dziewicami/prawiczkami. Chyba, że zrobiłeś to z prostytutką... Wtedy to smutny temat. Ale jeśli nie płaciłeś za usługę, to co kierowało tą kobietą? Litość? Współczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk i ty Brutusie przeciw mnie?

owsik ja tylko opowiadam co mi sie stało.mnie to przeraziło i zdenerwowało.ciebie może by zadowoliło że wpadłeś w oko jakiejś angolce.lubisz sceny z fimu 300 mil do nieba z tobą w roli głównej?bo mnie przerażają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, bo samoocena brzydkim zazwyczaj rośnie jak nie są dziewicami/prawiczkami. Chyba, że zrobiłeś to z prostytutką... Wtedy to smutny temat. Ale jeśli nie płaciłeś za usługę, to co kierowało tą kobietą? Litość? Współczucie?

Trochę to za intymne na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, bo samoocena brzydkim zazwyczaj rośnie jak nie są dziewicami/prawiczkami. Chyba, że zrobiłeś to z prostytutką... Wtedy to smutny temat. Ale jeśli nie płaciłeś za usługę, to co kierowało tą kobietą? Litość? Współczucie?

 

Pewnie była niewidoma. :mrgreen:

Ale przynajmniej nie tak głupia jak ty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×