Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

no i w akcie desperacji takiej dziewczynie zrobi sie dobrze co wzmacnia (u niej) więz z tobą na swój sposób.samemu nie mając z tego wyżej wspomnianej przyjemności.czyli można to zrobić albo z niepelnosprawną albo zdrowej robić dobrze ręką i co miesiąc oddawać jej całą pensja.(to co nas podniaca to sie nazywa kasa,to czasem tez jest sex,a sex + pełna kasa to wtedy sukces jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten facet davin to się doczepił, bo myśli, że jak będzie krakał jak kobiety to mu coś kapnie z chwały, naiwniak.

jetodik dokładnie masz racje doczepiły się, bo za wszelką cenę chcą by była tak jak one sobie to wyobraziły, że brzydki oznacza gościa, który na pewno spodoba się, przez pewność siebie. Jak mówię, że tak nie jest, że nadal odpadnie przez brak urody to jest tupanie nóżką. Pewnie niektóre z nich odrzuciły faceta z powodu urody i nie było w tedy gadania, że jest fajny z charakteru. Teraz to prawie każda święta. Jak ja mogę cierpieć z powodu braku urody i rzucanie kamieniami, że sam sobie jest winny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest bełkot, widać to zwłaszcza po tym jak piszą, że już więcej nie wejdą do tego tematu, a jednak wracają, bo nie mogą znieść, że Owsik udowadnia ludziom na swoim przykładzie, że jest skreślony przez wygląd :mrgreen:

 

Nie ten trop... Po prostu kobiety nie sa chyba w stanie pojac tak marudzacego i jojczacego faceta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodniłem przez bardzo dużo przykładów i kolega z forum tez podał taki argument poparty empirycznie, że nie da się tego nie zauważyć.Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał, że to kwestia mentalności. Że Ci laski przyklasną.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał to kwestia mentalności.

 

No w koncu napisales cos madrego o sobie !!!!!!!!!! :mrgreen:

 

Jak na razie to ty jesteś najbardziej ze wszystkich ślepa. Proponuję idż do tych lasek co mi dały kosza na starcie ze względu na urodę, że się myliły, że powinny mi dać ze względu na osobowość. Bo ty tak twierdzisz, że można odpadać tylko ze względu na osobowość nie brak urody.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, ej, ja Ci nic nie wmawiałam. Chciałam nieco odsunąć Twoje dylematy odnośnie wyglądu. Że są też inne ważne kwestie w życiu. Chciałam tym jakoś odciągnąć Twoją uwagę, pomóc tym samym. Nie wyszło mi, zdarza się. Ja zawsze na wygląd patrzyłam. Raz jeden zakochałam się jak idiotka w chłopaku bardzo brzydkim i sporo starszym . Ale masz rację, że potrzebowałam wtedy "pocieszyciela", to raz, a dwa umiał mnie tak zmanipulować, że zupełnie nie patrzyłam na jego wygląd. Niestety po czasie okazało się, że jaki był brzydki z gęby, tak i z usposobienia. Nieważne...

Nie umiem Cię zrozumieć w kwestii brzydoty, tak jak Ty nie umiesz zrozumieć mojej fobii . Rozumiem natomiast to, że jesteś załamany samotnością i brakiem perspektyw.

PS odnoszę wrażenie, że albo moich postów nie czytasz albo je zlewasz. Dlaczego? Aż tak bezwartościowe posty piszę? Jeśli tak uważasz, napisz, to przestanę się udzielać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ktoś chce być ślepy na argumenty to zawsze na nie pozostanie i będzie cały czas pisał to kwestia mentalności.

 

No w koncu napisales cos madrego o sobie !!!!!!!!!! :mrgreen:

 

Jak na razie to ty jesteś najbardziej ze wszystkich ślepa. Proponuję idż do tych lasek co mi dały kosza na starcie ze względu na urodę, że się myliły, że powinny mi dać ze względu na osobowość.

 

 

Chyba zartujesz...ja Ci mam laske nagrywac? :mrgreen:

 

Ja slepa.. Wrecz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, ej, ja Ci nic nie wmawiałam. Chciałam nieco odsunąć Twoje dylematy odnośnie wyglądu. Że są też inne ważne kwestie w życiu. Chciałam tym jakoś odciągnąć Twoją uwagę, pomóc tym samym. Nie wyszło mi, zdarza się. Ja zawsze na wygląd patrzyłam. Raz jeden zakochałam się jak idiotka w chłopaku bardzo brzydkim i sporo starszym . Ale masz rację, że potrzebowałam wtedy "pocieszyciela", to raz, a dwa umiał mnie tak zmanipulować, że zupełnie nie patrzyłam na jego wygląd. Niestety po czasie okazało się, że jaki był brzydki z gęby, tak i z usposobienia. Nieważne...

Nie umiem Cię zrozumieć w kwestii brzydoty, tak jak Ty nie umiesz zrozumieć mojej fobii . Rozumiem natomiast to, że jesteś załamany samotnością i brakiem perspektyw.

PS odnoszę wrażenie, że albo moich postów nie czytasz albo je zlewasz. Dlaczego? Aż tak bezwartościowe posty piszę? Jeśli tak uważasz, napisz, to przestanę się udzielać.

Absolutnie nie. Uważam, że Twoje posty są bardzo wartościowe. Po pierwsze są szczere co do urody i tego, że nie potrafisz mnie zrozumieć. Po drugie nie wywyższasz się w stosunku do mnie. Dlatego Ciebie nie wspominałem, bo ty mnie nie atakujesz nie wmawiasz mi idiotyzmów o pewności siebie, która zmienia wszystko. Jesteś jedną z nielicznych osób, którą bardzo chętnie czytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tu parę dziewczyn przyznało, że się nie podobam fizycznie dwie po przez jetodika jedna nasz koleżanka plus to co ja piszę z swojego doświadczenia. To powinno Ciebie to zastanowić, że to jednak ja mam racje i coś w tej mojej urodzie jest nie tak. Ty jednak tak brniesz w to swoje kłamstwo, że nie umiesz się z tego wyplątać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×