Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to ty ich nie rozumiesz. Moim zdaniem tak naprawdę to udajesz, że nie rozumiesz, bo musiałbyś się przyznać do błędu,a to bardzo ciężkie zapewne dla takiej osoby jak ty.

 

Nie trafiles :mrgreen: ja akurat umiem sie przyznac do bledu ;)

A rozumiem Twoje marudzenie...jestes niereformowalny. Tkwisz w swoim przekonananiu i jest Ci z nim dobrze. Bo za wszelkie swoje niepowodzenia obwiniasz swoj wyglad a nie to kim jestes. A jestes mega meczacym jojczacym facetem...i nawet gdybys byl jakims przystojniaką zadna by Cie nie chciala...bo jestes kurfa nie do zycia 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był przystojny to mnie by tu nie było.

A żalić się mam zamiar ile wlezie czy to Ci się podoba czy nie, bo w przeciwieństwie do Twoich głupich tez naprawdę odpadam przez to jak wyglądam. Niestety to nie jest przyjemne odpadać przez nieatrakcyjność fizyczną. Możesz sobie mędrkować dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, pisać nie umiesz, czytać ze zrozumieniem nie umiesz, nie rozróżniasz płci po nickach, jesteś tak egocentryczny, że to aż nieprawdopodobne. Brzydota to Twój najmniejszy problem. Nawet skrajna masochistka nie wytrzymałaby z taką atencyjną jęczydupą. Zrób sobie operację plastyczną, wydłuż nogi przez specjalne żelazne stelaże i zobaczysz, że nadal jedyną Twoją aktywnością będzie smęcenie na tym forum. Nie wiem jaki jest cel odpisywania Ci przez użytkowników, co już zaznaczyłem kilka stron temu. Jak chcesz sobie pisać i jęczeć dla samego siebie, to stwórz sobie bloga. Będziesz miał 1 u.u. (siebie) i wszyscy będziemy szczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nie bede juz medrkowac... Wiesz...moj pies ktoremu cos mowie jest 100 razy bardziej kumaty od Ciebie... Bo Tobie ktos cis tlumaczy przez prawie 200 stron watku a Ty dalej swoje...

Tee...moj chomik nawet byl bardziej reformowalny :mrgreen:

 

Jęcz dalej... Skonczysz jak pan ktorego ostatnio mialam okaxje poznac... Sam..z 80lat...piekne zycie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, pisać nie umiesz, czytać ze zrozumieniem nie umiesz, nie rozróżniasz płci po nickach, jesteś tak egocentryczny, że to aż nieprawdopodobne. Brzydota to Twój najmniejszy problem. Nawet skrajna masochistka nie wytrzymałaby z taką atencyjną jęczydupą. Zrób sobie operację plastyczną, wydłuż nogi przez specjalne żelazne stelaże i zobaczysz, że nadal jedyną Twoją aktywnością będzie smęcenie na tym forum. Nie wiem jaki jest cel odpisywania Ci przez użytkowników, co już zaznaczyłem kilka stron temu. Jak chcesz sobie pisać i jęczeć dla samego siebie, to stwórz sobie bloga. Będziesz miał 1 u.u. (siebie) i wszyscy będziemy szczęśliwi.

Oczywiście, że świetnie czytam ze zrozumieniem, a takie opinie jak Twoje mam w czterech literach. Bo najbardziej drażni to, że brzydki potrafi powiedzieć nagłos, że odpada przez swoją nieatrakcyjność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nie bede juz medrkowac... Wiesz...moj pies ktoremu cos mowie jest 100 razy bardziej kumaty od Ciebie... Bo Tobie ktos cis tlumaczy przez prawie 200 stron watku a Ty dalej swoje...

Tee...moj chomik nawet byl bardziej reformowalny :mrgreen:

 

Jęcz dalej... Skonczysz jak pan ktorego ostatnio mialam okaxje poznac... Sam..z 80lat...piekne zycie ...

Szkoda słów na Ciebie. Mam nadzieje, ze szybko staniesz się bardzo brzydka zobaczysz czym to smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, pisać nie umiesz, czytać ze zrozumieniem nie umiesz, nie rozróżniasz płci po nickach, jesteś tak egocentryczny, że to aż nieprawdopodobne. Brzydota to Twój najmniejszy problem. Nawet skrajna masochistka nie wytrzymałaby z taką atencyjną jęczydupą. Zrób sobie operację plastyczną, wydłuż nogi przez specjalne żelazne stelaże i zobaczysz, że nadal jedyną Twoją aktywnością będzie smęcenie na tym forum. Nie wiem jaki jest cel odpisywania Ci przez użytkowników, co już zaznaczyłem kilka stron temu. Jak chcesz sobie pisać i jęczeć dla samego siebie, to stwórz sobie bloga. Będziesz miał 1 u.u. (siebie) i wszyscy będziemy szczęśliwi.

Oczywiście, że świetnie czytam ze zrozumieniem, a takie opinie jak Twoje mam w czterech literach. Bo najbardziej drażni to, że brzydki potrafi powiedzieć nagłos, że odpada przez swoją nieatrakcyjność.

 

 

Jebłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nie bede juz medrkowac... Wiesz...moj pies ktoremu cos mowie jest 100 razy bardziej kumaty od Ciebie... Bo Tobie ktos cis tlumaczy przez prawie 200 stron watku a Ty dalej swoje...

Tee...moj chomik nawet byl bardziej reformowalny :mrgreen:

 

Jęcz dalej... Skonczysz jak pan ktorego ostatnio mialam okaxje poznac... Sam..z 80lat...piekne zycie ...

Szkoda słów na Ciebie. Mam nadzieje, ze szybko staniesz się bardzo brzydka zobaczysz czym to smakuje.

 

Moj drogi... Mnie to nie grozi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrzanienie. Przystojny pierdnie i ma tysiące adoratorek, bo się podoba.

Dokładnie, a kształtna twarzoczaszka chroni przed wszelkimi chorobami i traumatycznymi doświadczeniami. To jak być półbogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś by się odważył napisać o sobie bez rąk, że przecież może jeść normalnie, że to nic takiego. Niestety brzydkim pisze się, że to ich winna, że odpadają przy podrywie. Zarzuca się im, że coś zle mówią, nie tak się ubiorą, a przecież w tym przypadku uroda to narzędzie. Dlatego ja tak często przegrywam, bo moja twarz mnie skreśla, a to naprawdę boli.Kiedy związek może okazać się tylko marzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś by się odważył napisać o sobie bez rąk, że przecież może jeść normalnie, że to nic takiego.

 

Jestes kretynem. Porownojesz siebie do osoby niepelnosprawnej... Paranoja. Twoj poziom intelektualny chba rowna sie zeru... I ty sie dziwisz ze jestes sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś by się odważył napisać o sobie bez rąk, że przecież może jeść normalnie, że to nic takiego.

 

Jestes kretynem. Porownojesz siebie do osoby niepelnosprawnej... Paranoja. Twoj poziom intelektualny chba rowna sie zeru... I ty sie dziwisz ze jestes sam...

W przypadku jedzenia to ręce powodują, że można utrzymać łyżkę. Jak nie widzisz analogi to nie moja winna. Ja nie pisałem o poziomie kalectwa czy cierpieniu. Tylko, że tu i tu potrzebne jest pewne narzędzie w tym pierwszym przypadku bardzo namacalne. W tym drugim czyli uroda bardziej wrażeniowe, ale to nie zmienia faktu,że ona też istnieje i spełnia swoją funkcje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×