Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, będę miała czas, też się zapiszę na szczelnicę. Jeśli gry na konsolę nauczyły mnie czegokolwiek, to że najpraktyczniejszą umiejętnością do rozwijania jest umiejętność posługiwania się bronią lekką.

fajnie że interesuje cie balistyka.a jak instruktor cie przytuli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, będę miała czas, też się zapiszę na szczelnicę. Jeśli gry na konsolę nauczyły mnie czegokolwiek, to że najpraktyczniejszą umiejętnością do rozwijania jest umiejętność posługiwania się bronią lekką.

fajnie że interesuje cie balistyka.a jak instruktor cie przytuli?

 

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

No i gdzie to słońce, gdzie... Ubrałam mój niedawno nabyty czerwony sweter, żeby choć ubiorem szarość przełamać.

Tak siedzę sobie w pracy i myślę, jaką tu przyjemność w tym dniu odnaleźć i znalazłam! Czekam na kuriera z moimi nowymi farbkami. :great: Może jak wrócę wieczorem z zajęć to już je przetestuję. No i tyle kolorów w moim życiu na dziś. ;)

Idę zrobić sobie rumiankową herbatę.

 

Miłego dnia !

 

Aurora88, Oj widzę Kochana, że Cię trzyma od wczoraj... :(

 

Little Red Fox, Jesteś w pracy?

 

filip133, Jak dziś nastrój, troszkę Ci przeszło przez noc?

 

platek rozy, Dużo o Tobie wczoraj myślałam. Mam nadzieję, że udało Ci się troszkę energii nabrać. Napisz Słońce, co tam załatwiłaś z panią K. Czy już wiesz na czym stoisz? Trzymam kciukasy, żeby sprawnie wszystko poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przeszło, najgorsze jest to że od paru dni mi się włączył tryb że okropnie mi się rano z łóżka nie chce wstawać, tylko bym spał i spał... :P A w czwartek mam eeg o 10:30, to trzeba wcześniej wstać... Jak dziś to ja się zwlokłem z łóżka o 10:35 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć w poniedziałek Łobuzy ;]

Poniedziałki są fajne pod warunkiem, że można się wyspać, co niniejszym uczyniłam, bo do pracy idę na nockę ;)

w ogóle ten tydzień mam tak zawalony dyżurami, przychodnią i uczelnią, że chce już niedzielę :P ale damy radę…chyba :P co prawda koło piątku pewnie już będę funkcjonować w trybie zombie, ale co tam :mrgreen:

Naskrobałam smsa do T. z prośbą o przełożenie sesji i mogłaby mi odpisać bo ten tydzień wymaga ciut logistyki z mojej strony :bezradny:

jeszcze jak się kfiatek z wczoraj nie uspokoił to zapowiada mi się ciężka noc w pracy, ale najwyżej skończy się jak wczoraj…pasami :mrgreen:

 

kosmostrada, masz rację, trzeba sobie dzień pokolorować jak szaro i buro za oknem ;)

 

płatek róży, odezwij się i napisz co tam załatwiłaś. Trzymam kciuki, żeby poszło pomyślnie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, kosmostrada Hey Dziewczynki :********* nie bylam u pani Kasi bo za bardzo zle sie czuje , poza tym mam L4 i postanowilamz e z niego skorzystam i jutro na warsztaty tez nie jade bo i nie mam po co.

Pani K zadzwonila do mnie i sie pytala czy dzis u niej bede bo to mojd zien zebym byla na spotkaniu z nia . Mowie ze ne bo mam l4 i pytam sie czy mojue skierowanie wreszcie poszlo a ona ze oczywiscie ze poszlo jeszcze w tamtym tyg :? a ja wiem ze nie poszlo bo dzwonilam do Up ! I powedzieli ze go nie ma. Poza tym jakby poszlo to dzwoniliby zebym przyjechala je podpisac.

Klamie ona tak perfidnie ze jej nie ufam w niczym.

Wiec moiwe ze wiem ze pani nie bylo w pracy caly tydzien bo dzwonilam we czwartek jak wyszlamz e szpitala i dzwonilam tez do Up skieorwania nie bylo i co pani na to? a ona ze ona je wyslala . Chyba kuzwa wirtualne i niewidzialne. Jutro biore papier od mojej T ze moj stan jest zly i nie dam rady uczestniczyc w warsztatach i go jej zawioze i sie wypisze.

Nic z tego nie mam tylko blad fatalny popelnilam rezygnujac z pracy u Madzi.

 

Moj stan psychiczny jest taki ze szkoda pisac. Lęki mam jak mam wyjsc z domu , w sklepach zas prawie paniki dostaje. Dziekuje Pani K i mojemu paskudowi zlosliwemu za ten dary losu ktore mnie do owego wyzej wymienionego stanu doprowadzily :uklon: klaniam sie nisko.

Udreczona w herezji Kama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, wydaje mi sie ze Ty na sile chcesz miec dziewczyne bo szczerze to jak na koncercie dopiero kogos poznales i juz rozmowy o zwiazku? A dwa ja np nie znosze jesli facet chcialby ze mna stale rozmawiac i nie dawal wolnej przestrzeni , takiej na moje sprawy a wydaje mi sie masz troche taka mentalnosc ,z aglaskac , zatulac dziewczyne . To meczace. Nie obraz sie ale mam takie spotrzezenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×