Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukrainka- co o tym myśleć


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

ego, ech, ja zawsze się gubię, gdy "rozmawiamy". :D Bo potem wychodzi na to, że w sumie to się zgadzamy (jak obie strony mają się ku sobie, to wiadomo, że seks jest wielką siłą napędową), ale myślałem, że Ty twierdzisz, że nam zawsze chodzi o seks z każdą (a kobietom to nie wiem o co chodzi, bo chyba nie napisałaś).

 

Tak, mały bonsai nie lubi odrzuceń i nie ma w tym nic dziwnego. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie wierze, ze przebijesz jetodika, ale możesz jakies próbki swoich rozkmin nam zaprezentować :105:

 

Mnie rajcują np. pieniądze, lubie jak mezczyzna zaprasza mnie do drogiej knajpy, lubie drogie samochody /zapach skórzanej tapicerko - mniami/ lubie garniaki i drogie zegarki. Co zrobić :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nic nie zakładam :roll: Nie podoba mi się po prostu sposób w jaki się wyrażasz o sferze seksualnej (to co napisał Bonsai). Napisałam "takiego jetodika", bo nie tyczy się to tylko Ciebie, lecz wszystkich ludzi, którzy tak podchodzą do tematu.

 

cyklopka, to co w głowie jetodika siedzi = podejście do kobiet i seksu.

 

Przestańcie się ludzie czepiać słówek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no ja się nie będę wypowiadać za inne kobiety przecież, zwłaszcza, że ja to się jednak trochę różnię od takiej przeciętnej kobiety, przynajmniej tak mi się wydaje, więc nie będę burzyć statystyk, wrzucając wszystkie kobiety od mojego wora. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie wierze, ze przebijesz jetodika, ale możesz jakies próbki swoich rozkmin nam zaprezentować :105:

Oglądam kreskówki dla dorosłych, przebieram się za Davida Bowiego, wyjadam masło kakaowe i hydroksyzinę z szafy laboratoryjnej, robię swoim sympatiom zdjęcia teleobiektywem jak nie patrzą oraz fantazjuję o rzeczach, które są karalne w większości krajów 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, czyny czynione w ukryciu :mhm: Nie mam swojej hydry, tak że no. A fantazji wolałabym nie opisywać, bo są nielegalne :pirate:

Natomiast nie mam tych, no, przekonań, teorii, które mogłyby szokować. Znaczy może mam, ale nie dotyczą spraw damsko-męskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tristezza, ale ja do kobiety tak się nie wyrażam, nie mówie Jej przecież "nadstaw rubaszny polik a ja go wychłostam swoją flintą". nie mówie nic z tych rzeczy. jestem szarmancki.

jakie moje jest podejście do kobiet? cudowne istoty, lubię ich wdzięk, wrażliwość itd., ale nie wszystkich, np. pełna wdzięku nie jest Ewa Kopacz na którą chcesz głosować czy tam na inną wstrętną babę chcącącą islamizować nasz kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×