Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, mam problem z tym kawałkiem, bo opracowania podają zupełnie niepodobne zestawy akordów, wzięłam najbardziej wiarygodne, próbuję podmienić jeden chwyt, może w końcu się zgram. Miałam problem z wokalem, bo jestem trochę podziębiona.

 

Jakbym pracowała w aptece, to bym miała zarazki i choroby skóry na co dzień. A tak pracuję w szkole i mam zarazki i choroby skóry na co dzień, :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja cały czas Rutinoskorwin, Scorbolamid, cuksy do ssania, herbatki :bezradny:

 

Ja lubię swój głos jak sama sobie śpiewam. A jak się słyszę na nagraniach, to stwierdzam, że nie powinnam się nawet odzywać do żywych ludzi :hide:

Co do fałszowania, to jedna instruktorka neofolkowa mówiła, że bierze się z niepewności. Jak się boisz, że nie trafisz w dźwięk, to na pewno nie trafisz. A uczyłyśmy się pieśni tradycyjnych i ona mówi, że ani skali głosu ani pamięci nam nie powinno braknąć do 5 dźwięków na krzyż, więc wszystko jest w głowie.

A koleżanka od terapii głosem twierdzi, że fałszują ci, którzy mają jakiś "fałsz" w swoim życiu :shock: Ciekawe tezy, które mogą oburzyć :mhm:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, moim zdaniem masz ladny glos :) ale wiem o co chodzi z tym odsluchem na jakims urzadzeniu , ja tak mam tez , kiedys nagralam sie na dyktafone to myslalam ze padne , mam jakis piskliwy na nagraniach a w realu taki nie jest.

 

Teorie zaiste dziwne z tym falszem w zyciu :shock::lol::lol:

 

Sigrun, :******* ale Ci dobrze :) Odpoczywajcie .

 

Ja sie ide uplumkac. Na sen zapodam chloraw dawce cale tablety bo cos polowa nie podzialala :bezradny: az dziwne'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ano ćwiczyłyśmy uwolnienie prawdziwych emocji i pomagało. Ćwiczenie pewności siebie też, żeby się nie krępować. I pomagało.

 

Na dyktafonie mam głos postaci z kreskówki ze śrubokrętem w nosie. Ale ćwiczenia pomogły mi uwolnić niższe, cieplejsze rejestry :105:

 

No to lecę oglądać "Twarz".

Skończyłam dzienniczek, jest piękny, zadzwonię do kierowniczki czy jest w poniedziałek w aptece i będzie wszystko cacy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszli spać, czy wódkę obracają na mieście? :shock:

 

Zastanawiam się, ile taki Respondek bierze za konferansjerkę na prywatnych imprezach i śpiewanie na weselu. Bo jakbym na przykład hipotetycznie dajmy na to brała ślub, to przecież nie będę brała do oprawy jakichś przypadkowych pajaców, tylko kogoś/coś, czego się przyjemnie słucha. Tak że na razie nawet nie wiem z kim ten ślub, ale to już są detale, ważne jest, kto i co zagra, zatańczy, poprowadzi zabawę.

 

Mierzyłam i nie mam gorączki, wręcz mam lekko obniżoną temperaturę, ale czuję się jakby mi infekcja chodziła po całym ciele. A jutro na zajęcia, nie ma kiedy się wygrzać, wyleżeć, wypocić. Teraz tylko mam dwa kocygi i bluzę polarową. Może dzisiaj w końcu poczytam, bo mam słabą statystykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Kochani jestem tak rozłożona, że ledwo zipię... Każdy oddech mnie boli, nie mam węchu, nie mam smaku, kaszel mnie dusi, ledwo ciągam nogą z osłabienia.

Rano wstałam, to tylko się umyłam i wróciłam do łóżka. Teraz zjadłam kawałek drożdżówki, wypiłam kawę i znów zalegam.

Najgorsze, że jutro długi i ciężki dzień w pracy, pewnie ok. ósmej będę w domu... :bezradny:

Miałam się wczoraj wieczorem nażrec czosnku na noc i zapomniałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×