Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Gripex to dopalacze :mrgreen:

 

Lusesita Dolores, ktoś w temacie o lekach pisał, że prawdopodobnie twój organizm już je bardzo szybko metabolizuje, dlatego nie działają. Chyba musiałabyś spróbować czegoś nie-lekowego czyli najlepiej zmiany trybu życia, ale wiem, że tego się nie da na zawołanie mieć, bo chociażby stresujące sytuacje w domu...

 

filip133, miałam iść do kolegi ogarniać eventy fanklubowe, ale to chyba nie wypali, bo reszta osób jest dziś zajęta.

 

No i nie wiem co robić z tak ładnie rozpoczętym popołudniem. Bo z jednej strony chcę coś pożytecznego, na co nie miałam czas w tygodniu, z drugiej jednak nie po to mam chwilę wolnego, żeby się przepracowywać. Coś, żeby było więcej przyjemnego w pożytecznym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny poradnik jak podrywać dziewczyny i myślę że zawarte w nim porady gwarantują naprawdę skuteczne poderwanie. :mrgreen:

To jak już się naumiesz, to się z nami podziel, bo to ciekawe :D

Proszę

[videoyoutube=8Ozc8BSEuoc][/videoyoutube]

Tym sposobem da się poderwać każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No cieszę się jak dziecko z pogody, myślę, że dzięki temu wywlekam się z tych złych stanów porannych. Miodu nie kupiłam, bo mam jeszcze dwa słoiczki - wielokwiata i rzepakowego, a pensji jeszcze nie dostałam... Troszkę szkoda, bo były niektóre wyjątkowe i wielki wybór.

A ty już pelargonie zostawisz do końca, nie zmieniasz wystroju balkonu?

 

acherontia-styx, Zamulaj i marudź, niedługo będzie zmiana warty, mój czas przyjdzie... ;)

 

Zabieram się za przeflancowanie zawartości bieliźniarki do nowej szafy ( która nadal jest bez drzwi... :bezradny: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Dopalacz, czy nie dopalacz, ale działa... :D

Rozumiem twój dylemat, bo ja ostatnio programowo staram się w weekend coś innego, przyjemnego zrobic, żeby jednak trochę odróżnic go od dnia powszedniego. Dziś ze sobą wyciągnęłam mensza, przez co temat szafy wciąż jest aktualny. Ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woowoo, zazdroszczę i grzybów i zgranej paczki koleżanek :papa:

 

platek rozy, fajny cytat :great:

 

mirunia, kończę herbatę ziołową i chyba kawusia mi się zaraz należy :angel:

 

No, dalej nie wiem, za co się brać. Bo i pisanie recenzji/artykułów, i sprzedawanie na allegro, i pisanie konspektu stażu, i szycie to wszystko ciężka praca, ech. Mam atak niechcemisia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oj piękna hoja! :105: I cudnie pachnie, nie?

Faktycznie balkon masz nadal piękny, szkoda ruszac. Ja poszłam w tym roku w sezonowośc - były bratki, był tytoń, a teraz wrzosy.

 

Aurora88, Mniam! Wrzuc przepis na te ciastka! :uklon:

 

Sigrun, Hej Mała Kuchareczko! ;)

 

A my dziś mieliśmy na obiadokolację halibuta, miały byc placki ziemniaczano-cukiniowe z fetą, ale energia ze mnie zeszła na wieczór i poszłam na łatwiznę. Będą jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lo matko co za dzien :hide:

Wyogladalam wszelkie bzdury jakich swiat nie widzial ani ja wczesniej--- Shopping Queen , Jacykow w Twojej szafie , Dorota Cie urzadzi... :shock::shock::shock: Wszystko to w pozycji wpol lezacej na kanapie i jedzac winogrona , odmozdzylam sie totalnie . Moze france nerwice wymozdze sobie z glowy jak ja ponabijam takimi programami? :roll::roll::roll:

 

cyklopka, cytat bardzo na dzis mi pasuje :*********

Aurora88 prosze przepis , fasolowe ciastka sa fit i wege wiec z checia zjem.

 

mirunia, staram sie nie plynac w ta chorobe i nastroj ale nie umiem , bede reagowala na kazdy stres w ten sposob. Jestem supergirl a za chwile jestem slaba jak ....

 

 

Esh westchne sobie jeszcze na dobranoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak, płatuś, głupsi ludzie są spokojniejsi, go for it :*

Ja robię takie maratony przy gorączce, telewizja dzienna jej mać :lol:

 

Dużo ludzi chełpi się brakiem telewizora, ale ja sobie lubię odcinek serialu czy jakieś dobre reality obejrzeć pod wieczór. Ale więcej to już nie.

 

A propos supergirl, kupiłam kapodaster i próbuję znaleźć sposób na zgranie gitary z wokalem, bo emocjonalnie mi bardzo leży, z tonacją się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no wlasnie , te z zauwazylam ze glupsi ludzie sa szczesliwsi , nie rozkminiaja swiata ani siebie , to dzis sobie taki dzien fundnelam ;)

A ja lubie miec telewizor bo jednak cos w nim patrze zwlaszcza na wieczor --- chocby Taniec z Gwiazdami :105:

 

A supergirl utwor bardzo lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×