Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Tjaaa, bardzo :P

Patryk29, jak dzisiejsze samopoczucie?

 

A nawet, nawet, bez jakis szalow, jak wstalem rano to bylem strasznie zaspany, dochodzilem do siebie jakbym zjadl ze 30mg mianseryny a nic takiego nie mialo miejsca wczoraj, ach te prochy :pirate:

Teraz bylem cos pomóc ojcu, takze tragedii nie ma, daje rade, a u ciebie jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie też inaczej niż wczoraj. Dzisiaj to ja ledwo żyje, nie mam kompletnie siły, do tego stopnia, że zostałam dziś w domu. Chyba jednak wolę to niż uczucie zestresowania, nawet lęku za bardzo nie ma. Z apetytem dalej tak sobie, ale na pewno lepiej niż tydzień temu. Najgorsze dalej jest spanie. Trittico mnie usypia w moment, ale dalej się budzę ok 4. Dziś najpierw przed 3. Niby spałam od 22, no ale. Suma summarum, chyba jest ciut lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, Trittico, tez potrafi zamulic konkretnie, na poczatku, wiem bo bralem kiedys.

Ja po tym byłam zamulona na początku, w środku i na końcu. Brałam długo razem w wenlą, naczytałam się, że ten lek powoduje, że czlowiek wstaje wreszcie wypoczęty i że normuje dobowy rytm snu - goowno prawda w moim wypadku :D Na mnie niezamulająco działają tylko zolpidem i zopiklon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inez to fajnie ze juz nie masz leku,zmęczenie jest charakterystyczne przez jakis okres ;)

No tak do końca to nie, ale na pewno jest inaczej niż wczoraj. Lepiej mi z tym zmęczeniem mimo wszystko.

 

-- Cz cze 18, 2015 11:37 am --

 

inez3, Trittico, tez potrafi zamulic konkretnie, na poczatku, wiem bo bralem kiedys.

To mam podwójną zamułę ;). Mogłaby sobie byc tylko mogłabym się budzić o 5 chociaż. Boję się później położyć, bo jak i tak mam mieć pobudkę o 4 to ja dziękuję.

 

-- Cz cze 18, 2015 11:38 am --

 

Ja się tak stresuje ta praca jakbym miał iść na wojnę :P

 

-- 18 cze 2015, 11:27 --

 

Zobaczę pójdę jak nie bedzie szlo to sie poszuka cos innego ;)

To zupełnie normalne odczucie :). Każdy się denerwuje nowościami. Dasz radę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miewalem czsami stany mieszane czyli zly nastroj i naped w /cenzura/ wysoki, to jeszcze gorsze bo jak sie pojawia mysl o smierci to od razu jest caly plan i energia zeby to zrealizowac.

Jak depresja to jzu lepiej z zamula, przynajmniej bezpieczniejsza jest :>

 

Zgadzam sie, jak jest kupa energii i rozjebany bieg mysli i do tego niepokój to sa bardzo duze szanse, ze osobnik pierdolnie samobója. :pirate:

 

Tez miewalem takie stany, przejebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, ale ten lek mnie już raz wyleczył i jest wskazany w lęku uogolnionym.

 

-- Cz cze 18, 2015 1:26 pm --

 

7 dni na 75 mg...

 

KOBIETO

Jesli tak sie meczysz przy zwiekszaniu dawki to dlaczego nei wezmiesz jakiegos benzo na ten czas?

Zamiast pisac sto postow na temat lęku, po prostu lyknij 0,25mg afobamu 2 razy dziennie i tyle. Lepsze to niz zaprzestanie brania leku.

Ja przy wchdozeniu na nowe leki zawsze na kilka dni lykam male ilosci benzo i nigdy sie nie uzaleznilem, bo wiem do czego to sluzy i jak stosowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem inez, ze jest wskazany w leczeniu leku uogólnionego i nawet fobii spolecznej, w sumie w tamtym poscie zapomnialem napisac, ze z czasem to poddenerwowanie i niepokój mijaja, poza tym sama napisalas, ze juz raz ci pomógl, wiec zagryz zeby poczekaj te 4 - 6 tygodni i jak pisze artur, bierz benzo wtedy nie bedziesz nawet myslala o tym czy ten lek rzucic czy brac go nadal bo benzo bedzie tlumilo leki i twoje glupie mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×