Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, no właśnie gorzka. A ja bym chciała słodką, z toną cukru w środku :yeah: Albo ciastka czekoladowe z czekoladą gdyby były fit. Choć takim ptysiem też bym nie pogardziła... I zmieść się tu potem człowieku w spodnie.

 

platek rozy, pcham ciągle przed siebie. Idzie powoli, ale najważniejsze, że idzie. Do września skończę ;)

 

Dziś miałam przerwę, bo jechałam na terapię. Jestem u nowej terapeutki i dopiero się w sumie poznajemy. Siedzimy sobie tak w milczeniu i siedzimy i nagle:

T: Dlaczego pani nic nie mówi?

Ja: Bo nie wiem, co jeszcze mogłabym powiedzieć.

T: To może niech pani mówi to, czego nie może.

 

W tym momencie umarłam :D Nie wiem, czy tylko ja z tymi wszystkimi psycho - specami się dogadać nie potrafię, czy oni faktycznie jacyś dziwni są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvaine, O Kochana na terapii to hocki-klocki są. :D Też nie lubiłam tych chwil ciszy, ale ostatnio jakoś mi moja T. pomaga i z kolei czasu mi brakuje za każdym razem.

Przyznam się - też uwielbiam słodycze... Ale co zrobic, trzeba sobie czasami odmówic, bo jakoś szkoda mi kasy na wymianę garderoby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj ryż z jabłkami i sos truskawkowy też.

 

Zaraz się zabieram za rozgryzanie programu graficznego, bo obiecałam kuzynowi pomóc. A jutro mam urodziny mamy. A na sobotę bym się jeszcze pouczyła, żeby powalczyć o lepszą ocenę, albo chociaż skończyć robiąc dobre wrażenie...

A tak bardzo bym już chciała nie mieć nic do roboty, po prostu zmęczenie tym, że wszystko na raz. Pożegnałam się dzisiaj z jednym klientem na wakacje i serio już bym chciała zalec z książką albo trochę posprzątać, a tu jeszcze nie teraz :mhm:

 

P.S. Jasaw i Amelia83 siedzą na fejsiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam, lody zjadłam, ale coś mnie dziś nic nie cieszy. Już czuję jak kark mi sztywnieje z napięcia. Co za dzień, byle jutro było lepiej. Leżę już piżamie i rozmyślam, co mnie tak wzięło.

 

cyklopka, o Amelce to mam wieści, a Jasaw powiedz przy okazji, żeby się odezwała, bo się martwimy.

 

mirunia, na zimę to namrożę truskaw. Ale czekam na nasze kaszubskie, są najlepsze. :105:

 

platek rozy, no to będziemy dwie nasmarowane pańcie, bo muszę sobie żel na kark zaaplikowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja dzis ledwo dycham , tak mnie nawala kregoslup ze cos potwornego , ani masc nie pomogla ani nawet opokan :shock: w nocy juz mialam mysliz e bede miala te bole do konca mych dni i przywolywalam sobie obraz ludzi z oddzialu neurologicznego z ktorymi kiedys lezalam w szpitalu i ktorzy czekali na operacje. Ani chodzic nie moge , ani siedziec, najlepiej mi jeszcze jak leze. :zonk::zonk::zonk:

Mialam dzis po paczke jechac do Mops to nie dalam rady.

 

Megi_, PannaNatalia, witajcie Dziewczynki :********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×