Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Nicholas1981, skąd ja to znam. Instrukcja gry by się przydała.

Do tej gry niestety nie ma instrukcji, albo jest w jakimś nieznanym, zapomnianym języku. Reguł trzeba się domyślać. Właściwie to wszystkie chwyty dozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może powiem,co słychać u mnie w poniedziałkową noc :)

Jestem jakiś mega pobudzony, i nie chce mi się spać.......A na 7 do pracy :) Siedzę przy komputerze i czytam forum,trochę obawiając się jutrzejszego dnia, jednocześnie myśląc, że jak jutro dam radę wytrzymać, to przez cały tydzień też dam radę.......A no i mam nadzieję, że jutro nie wydarzy się nic nieoczekiwanego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, nie wydaje mi sie,zapomniałam słow i wtrącałam po niemiecku :lol: i czasem babka mnie miała problem zrozumieć :lol: .Miałam farta bo trafiłam na amerykanko-kanadyjko-niemke.Jakby mi dali jakiegoś brytola to bym odrazu poszła do domu:D.Obie zgodnie stwierdziłyśmy ze ten akcent jest tragiczny :D.Ale z dziećmi się dogadywałam.Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, cieszyć to się będę jak mnie przyjmą,musze czekać do 15 czerwca:/.No ale nic znajde jakiś mały etat do tego czasu.Chyba :D.Bo jak na razie to 4 na raz chce mnie zatrudnić,ale od czerwca '-.-.Do tych Gliwic jedziesz tak?pamietaj na rozmowie nie zatanawiaj sie czy poprawnie gramatycznie mówisz tylko mów:) nie przejmuj sie czy źle i jakoś to pójdzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×