Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba znalazłem leki dla mnie...


Gość miko84

Rekomendowane odpowiedzi

Testuje już leki 10 lat bez mała i jak dla mnie najlepszy zestaw to mirtazapina+wenlafaksyna. Ewentualnie kombinacja któregoś z tianeptyna. Jeśli to nie podziała to szanse że coś innego bardziej pomoże sa wg mnie niewielkie. Oczywiście benzo zwykle rozwiązuje wszystko ale naprawdę nie warto z nimi zaczynać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfetamina jest przede wszystkim powiązana z układem noradrenargicznym - zwiększa wyrzut noradrenaliny, hamuje wychwyt zwrotny dopaminy. Ojerry, spróbuj więc albo antagonistów dopaminy, albo agonistów noradrenaliny.

 

a konkretne nazwy leków mógłbym grzecznie prosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na anafranilu tak, ze siedze , nic nie robie rozplywam sie w nic nie robieniu. A jak ide do pracy to wsrod ludzi jestem napiety,sztywny, dretwy. Co nie dziwi bo z pozycji zawieszenia to chyba zrozumiale. Nie wiem co mowic, usmiechac sie czy tez nie, mam pustke w glowie. Wiem ze jak pogadam z lekarzem to bedzie mi wciskal sulpiryd, bo dobrze go znam. Jak myslicie co by moglo mi pomoc.Amilitryptylina, ropinirol, pramipeksol¿ I jak ograc sprawe z lekarzem zeby sie obronic przed sulpirydem¿ Czy sie przed nim nie bronic¿.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na forum patrze "znalazlem leki dla mnie" autor miko84....ah jaka to byla zludna nadzieja kiedy zobaczylem date 1 wpisu:P. Pamietam jeszcze , ze to kiedys czytalem i napalilem sie na ropinirole...ale czas mija a ja nadal w ttym samym gownie..takie zycie.

 

 

pewnie nie tylko ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet zabawne, ale sam do końca nie wiem co mi wtedy pomogło :) A Tobie lubudubu polecam poczytać o melancholijnej.

 

depresyjny daruj sobie agonistów dopaminy, weź tą amitryptylinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie interesuje dzialanie nootropowe amilitryptyliny. Bo ja mam zamulony mozg, chociaz niezabardzo jestem w stanie przytoczyc argumenty. Slabo mi idzie wypowiadanie jak z kims rozmawiam. Nie kiedy zacinam sie czy jakam. Mam takie podejrzenie ze jak by ta poznawczosc sie poprawila, potrafil bym wiecej sobie uswiadomic badz poczuc to bylo by niebo lepiej. Pojawila by sie inna jakosc zycia. Aczkolwiek boje sie norradrenaliny ktora znam z wyzszych dawek wenli i tez z nizszych mirty. Napiecie winduje w kosmos na nieslychanie przykry poziom. Powiedziec ze bylem wkur.. to za malo.

 

-- 06 lis 2013, 15:17 --

 

Miko, czemu zaprzestales brania ami¿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na jej działanie antycholinergiczne. Jeśli masz melancholijną to spróbuj samej mirty, tylko daj lekowi czas, początkowo może nasilać lęk więc coś jak benzo może być przydatne. Lek jak się wkręci to zadziała przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie. Mirta nie ma działania antycholinergicznego jak ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba powinienem poczekac z anafranilem. Bo w dawce 150 mg biore dopiero 5 tydzien. Moze ma potencjal zeby zaskoczyc.

 

-- 06 lis 2013, 16:20 --

 

Chociaz ten burak po pracy go dyskwalifikuje,sam nie wiem, nie bede pod niego pracy zmienial.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze chyba co może być, to oddawać się ślepo w ręce "specjalistów" i wierzyć ślepo że pomogą, tyle że mi się już pomysły skończyły. Nie mam siły i motywacji na nic, z trudem wykonuję najprostszą czynność i niby zdarza się takie coś w depresjach, tyle że ja mam nastrój całkiem ok, więc to nie depresja chyba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak autor wątku nie mogę znaleźć odpowiednich dla mnie leków. Od lat biorę paroksetyna, ale coraz częściej wraca depresja z nerwica, które uziemiaja mnie w łóżku. Czy ktoś wie, czy Ropinirol można stosować jednocześnie z paroksetyna? Chętnie podsunę ten pomysł lekarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany ze depresja ma scisły związek z deficytem dopaminy ,noradrenalina jest przereklamowana.Po agonistach dopaminy nastrój poprawiał sie u mnie natychmiast co o czyms swiadczy;dopamina to intensyfikacja zadowolenia z zycia,zanik biernosci i zaleznosci,wzrost energii zycia-libido,zanik anhedonii,same pozytywny ,musi byc jednak w moim przypadku szczypta serotoniny ze wzgledu na mozliwosc nasilenia sie na samej dopaminie ZOK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×