Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłam w biedrze trzy doniczki balkonowe :yeah: i juz inaczej nasz balkonik wygląda :yeah:

 

-- 13 kwi 2015, 18:06 --

 

Aranjani, :*********Hey :)

Co porabiacie????

 

 

ja dzisiaj pol dnia walczę z kwiatami 8)

 

-- 13 kwi 2015, 18:06 --

 

amelia83, hej:)

 

Jaki kolorek robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest wziąc młodego do towarzystwa - naciągnął mnie na bluzę i shake'a. Nie wiem, czy mi się to opłacało... ;)

 

tosia_j, Kupiłam taką farbę , która akurat była na promocji w Rossku ( i tak mi dobrze nie złapie, więc nie ma znaczenia firma... ;) ) - Recital Preference l'Oreala.

 

Teoretycznie ma wyjśc kopenhaski blond, czyli jasny blond popielaty, a będzie to co zwykle. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyje! Choc ledwo .

 

45 minut na fotelu , wyciagana miazga , tak po kawaleczku. :hide::hide: Teraz mam jakies lekarstwo w zebie i boli mnie jak skurczysyn.

Przede mna jeszcze 2 wizyty z tym zebem. Nie wiem jak ja to wytrzymam. :shock::hide: Dzis juz na sam koniec po zalozeniu lekarstwa to mi zmiekly nogi a w glowie sie kolowrot zrobil i mowie ze wstac musze , wiec stalam z tym odciagaczem sliny w gebie , uwiazana do umywalki :D :D i slabymi nogami i modlilam sie zebym nie fikla . A cale 45 minut ani chwile slabosci nie mialam , nawet leku nie mialam a na koniec musialo mnie zlapac . Chyba dlatego ze juz po robocie bylo i nic ciekawego sie nie dzialo :shock:

Mam tylko nadzieje ze juz mnie nie bedzie tak bolalo a jak bedzie toc zyliz e mi pol szczeki sie popsulo tylko tego nie widac !

Ide sie polozyc i wlaczyc muze , musze sie odstresowac i nalykam sie tabletek na bol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, byłam dzisiaj w pasmanterii na Karmelickiej po nici dla mamy, pooglądałam koraliki, ale za dużo dobrego na raz. Oczopląs. Jakbym chciała coś sama sobie wybrać, to bym nie ogarnęła, albo wzięła wszystko.

Nawet macałam jakieś duże szklane seledynowe i jasnoróżowe, bo Giselle

Giselle-enchanted-1992203-500-375.jpg

Ale jeszcze nie mam żadnych ubrań w pastelowych kolorach, może na lato :mhm:

 

-- 13 kwi 2015, 20:05 --

 

mirunia, muszę iśc po farbę. :why: Nie mogę przecież w czapce siedziec w pracy... ;) A odrosty mam straszne. Jakoś w tym ostatnim amoku przegapiłam moment i wyglądam na zapyziałą. A moja fryzjerka ma straszne terminy, mimo zaprzyjaźnienia, więc zostaje samej sobie zrobic.

tam-oj-jpg

 

-- 13 kwi 2015, 20:11 --

 

Ja mam w czwartek dekoloryzację i będę jak Elsa z Krainy Lodu albo Ciri z Wiedźmina albo Matka Smoków z Gry o Tron, bo takie blondy mi się najbardziej podobają :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Plateczkowa trzymałam kciuki,aż mi kostki zbielały... ;) Dzielna kobitko! Przeciwbólowego połknij i będzie już jutro lepiej!

 

cyklopka, oj wiem, że demonizuje, ale patrzec na siebie już nie mogłam, a to najważniejsze jak ja się z tym czuję. Wolę nie czekac, aż ktoś mi napomknie, że jednakowoż może by warto coś z włosami zrobic... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Kochani za slowa otuchy ! :)

Noc przespalam , wprawdzie na prochach przeciwbolowych no ale spalam 7 godzin.

Zab nadal pobolewa chociaz mniej niz wczoraj,. troche mam spuchniety pyszczek no ale mam nadzieje ze to juz bedzie droga na prosta.

Odchorowywuje wczorajsza wizyte dzisiejsza poranna telapawa.

 

cyklopka, :********* Slonce ja bardzo lubie w tej pasmanterii grzebacz a kamyczkami i lubie tam kupowac male toho na wykonczenia kolczykow.

 

U mnie dzis chlodno , chociaz przebija sie slonko zza chmur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie rozni spamowa wyspa od darków? umie mi to ktos wyjasnic?

Kiedyś Spamowa Wyspa była w dziale "Nerwica lękowa". Każde subforum miało swój "spam", potem ktoś mądry przerzucił wszystko do Offtopu. W praktyce wygląda to tak, że w różnych tematach aktywne są różne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w ogóle nie chodzę po działach, tylko "zobacz swoje posty". Czasem 'nowe posty".

 

Do klientki jadę dopiero wieczorem i filozofuję, co by tu pożytecznego dzisiaj zrobić, coś do pracy, do szkoły, albo którąś z tych rzeczy, które od dłuższego czasu odwlekam, bo w piątek i sobotę nie będę mieć czasu na nic, więc jak czegoś nie zaplanuję teraz, to bum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×