Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry... acherontia-styx, platek rozy, mirunia, :D

 

platek rozy, Kamilko, bardzo Ci współczuję. Znam te problemy i wiem co czujesz :hide: , osiągnęłaś zębowy szczyt bólowy...

Z dnia na dzień będzie lepiej, wiadomo, antybiotyk zadziała.

Jednak radziłabym Ci z marszu zrobić pozostałe zęby, by uniknąć komplikacji, bo im wcześniej tym lepiej-samo się nie wyleczy. Zniosłaś ból okropny, więc zwykłe leczenie to drobiazg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jasaw, :******** Dziekuje kobietki:)

mirunia, dokladnie mam tak samo zrobione teraz z tym zabkiem i mam to samo czynic .

jasaw, ja juz nie wiem czy pojde tak od razu z kolejnym zebem bo po prostu musze chyba odpoczac od dentysty , i sobie zrobie przerwe z miesiac ....

 

Jestem po pierwszym plukaniu zeba ... jej jakie to trudne :hide: malo przyjemne zreszta tez.

Tylko zebym jue jezdzic nie muaiala tam znowu. :zonk: za dwa dni , tylko dopiero na wizyte.

W aptece zaplacilam 60 zl bo jeszcze kupilam oslonowe tabletki i zestaw igiel i strzykawek oraz sol i najdrozszy byl antybiotyk ktorego nijak zadnym tanszym zamiennikiem sie nie dalo zastapic :bezradny::bezradny:

 

bonsai, witaj :) :papa::papa: jak sie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Kotlety się przegryzają, czas na chwileńkę relaksu... U mnie siąpawka i dzień na zwolnionych obrotach. Ale nie piję kawy, coby sobie nie zafundowac znowu telepawki.

 

cyklopka, ja nie widzę tej koszulki... :why:

 

bonsai, no ja nerwowo sprawdzam zęby, tak mi się udzieliło... ;)

 

platek rozy, Kochana*****, no teraz to już na pewno będzie lepiej z ząbkiem. Dlatego właśnie nie lubię dentysty, bo moje zęby lubią fundowac tego typu niespodzianki.

Niby na nfz poszłaś, a jakie koszta masz...

Wszyscy tak przejęci Twoim zębem, że nikt nie napisał, jak się czuje i jak mu mija dzień... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, tez mam misie :) i czasem z jednym spie ;) Takze mamy podobnie :)

 

-- 15 kwi 2015, 16:15 --

 

kosmostrada, Kochana:********* no wlasnie widze ze zapodalam temat nie lada na forum :smile: ale serio ucierpie sie i ucierpie :( i juz mam dosc bo jeszcze mam kawalek do dentysty i musze tam dojezdzac a to sie wiaze z biletami i z tym ze w nerwach musze czesc drogi na nogach isc jak sie tlok zrobi w autobusie to mnie dusic zaczyna :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

konwali@, :******** Hey Slonce , no takie sie porobily mi hece z tym zebem i juz klne na czym swiat stoi.A Ty jak sie czuejsz?

Dziękuję u mnie wszystko w porządku :) Mam urlop do poniedziałku włącznie, więc trochę szaleję w ogródku, bo wreszcie ładna pogoda. Posadziłam dzisiaj też na balkonie surfinie :)

Nie przeklinaj na zęba, przecież to i tak nic nie pomoże, szkoda nerwów. Wyleczysz go i będzie zdrów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana kupilam jakis biotyk z kulturami bakterii , ponoc ma ich sporo no ale sie bojam zebym grzyba nie dostala wiesz gdzie :mhm: bo mam antybiol na caly tydzien i dwa razy na dzien brac.

 

Co Kochane pichcicie?

Ja mialam baklazana zapiekanego z wczoraj i zupe robie , aj ile sie naplukalam tego zeba po jedzeniu a teraz znow pulsuje :>

Dziad francowaty jeden@!

 

-- 15 kwi 2015, 17:35 --

 

konwali@, ja mialam ogrodek u tesciowej , to zawsze mnie cieszylo jak sobie w nim kwiatuszki sadzilam i jak robilam grilla latem :105::105:

 

Davin, tak malo zebow mialam do zrobienia , oprocz ukruszonej jedynki tylko 3 i ten co robie mial malenka dziurke a tu prosze jakis popsuty byl od miazgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, u mnie wyszło troche więcej. Na początku miałem 4 zęby na raz robione a poszedłem z jednym. :mrgreen:

 

-- 15 kwi 2015, 17:42 --

 

konwali@, a jakie to z brokulami? jak sosik robisz?

 

Ja zawsze robiłem z normalnym makaronem. Kurak, brokuły i śmietana. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, a 4 to i tak nieduzo ;)

Ja myslalamz e wiecej bedzie bo od czasow mojej wspanialej depresji z nerwica to nie bylam u dentysty ( czyli ponad dwa lata) a wczesniej chodzilam regularnie i robilam zeby na biezaco , moze dlatego.

 

-- 15 kwi 2015, 17:44 --

 

Davin, a to ja podobnie robie z brokulem , tez na bazie smietany i dodaje czasami troszke sera plesniowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×