Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, było ciężko odszukać lekarza który się podjoł leczenia kilku odmówiło bo ząb za daleko,bo korzenie krzywe jak byk szczał i kazali rwać.a po rwaniu był by jakiś krwotok bo to największy ząb i można by im zejść na zawał na fotelu jak będą pchać do gęby nożyczki czy skalpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, a tez Cie tak bolalo po zatruwaniu? mnie to ciagle tak pulsuje , w pon mialam truty a dzis otwierany na nowo bo ta zgorzel sie zrobila.

I antybiol dostalam.

 

Tez mam jedna 8 do leczenia.... i tez juz mowila moja dentystka ze nie wie czy da rade ja zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, też bolało przy zatruwaniu.jeden mi rozwiercił ząb założył trucizne i kazał szukać sobie lekarza który sie podejmie leczenia.troche przenosiłem trucizne nie można by jest toksyczna.teraz wyjeli trucizne rozwiercili i usuneli miazge i nerwy i założyli antybiotyk.następny numer za 2 tygodnie.chyba będe mieć szklane wkłady.nie jestem w więzieniu żeby rwać każdego bolącego zęba.nie mam zamiaru w przyszłości subtelnie ciosać mongoła z kefiru jakiemuś baranowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×