Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim :****

Zmieniłam sobie szate graficzną na starą.

Byłam dziś złożyć papiery o rente i o stopień niepełnosprawności.

Kamilko czy Ty już dostałaś wezwanie na Komisje o Stopień? czy jeszcze czekasz? ile juz czekasz/czekałas?

 

Byłam też w galerii Krakowskiej, kupiłam sobie żółte baleriny.

 

pozdrówka! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludkowie!!!

 

Trochę posurfowałam na nowej skórce i głowa mnie rozbolała, więc jednak zmieniłam na starą. ;)

Pogoda mnie nie rozpieszcza, zimno, puchówka nadal w akcji, a popołudniu jeszcze chmurzyska przylazły... Mimo wypitej kawy łeb boli i przymulenie totalne, szczęka aż mi trzeszczy od ziewania.

Jutro może jakąś kawę dziabnę z koleżanką, ale nawet nie chce mi się nic planowac. Warto by było podskoczyc do jakiegoś sklepu, bo okulary przeciwsłoneczne gdzieś zapodziałam i cierpię okrutnie na słońcu.

A co ciekawego u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No to Kochana, załatwiłaś sprawy, masz z głowy, szkoda tylko, że portfel to opróżniło... :(

 

Zalatana23, Aktywny i fajny dzionek, oprócz ostatniego elementu. Samo życie, nie może byc idealnie... :D

 

JERZY1962, Jerzyk dzięki za info o przełączeniu, nie musiałam szukac.

 

Chmury ciut się rozproszyły, chyba pójdę z piesełem, zawsze dobry pretekst, żeby sprzątanie przełożyc na jutro, może zamuł mi troszkę przejdzie pod wpływem dawki tlenu. :bezradny:

 

 

platek rozy, Plateczkowa jak ząbek, dajesz radę? Odezwij się, bo bonsai, wpadnie w histerię... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zjadłam dzisiaj całą patelnię warzyw :)

 

Nowe forum lepiej się mieści w przeglądarce telefonu, ale nie wychodzi mi pisanie postów, to przyszłam na chwilę na komputer.

 

Nie zdążyłam na tańce, bo siedziałam 4,5 godziny u fryzjera, a gdyby go synek nie zaczął poganiać, to chyba by było jeszcze dłużej. Ale teraz na pewno jestem największą blondyną w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsaimam zeby :D o patrz :mrgreen: i malo tego nawet dzis jest lepiej , mniej pulsuje mi chory zabek :P

 

kosmostrada, :********* Slonce ja tez dzis kapec , nie wiem chyba ze zmiany pogody .

 

Zalatana23, mirunia, :********* tez jem warzywka na koalcje plus jajeczne muffinki

 

cyklopka, pokaz , pokaaz wloski :********** :uklon::uklon::uklon::uklon: wrzucalas na fb?

JERZY1962, Jerzyku :********* jak dzis sie czujesz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam dotleniona, ale zimno, dobrze, że rękawice wzięłam...

 

No właśnie dziś doszłam do wniosku, że muszę zmienic dietę, bo ostatnio coś mi jedzenie nie służy. Często mam sensacje, mdli mnie i w ogóle... Tylko bez przesady, bo wczoraj niby zdrowo na kolację zjadłam orzechy, żurawinę, daktyle i dziś ranek przesiedziałam na kiblu. :bezradny: O ja gupia! Dobrze, że nie mam na skoro świt do pracy, bo byłoby słabo...

 

mirunia, Słońce, życzę cudownego rozmnożenia, bo chciałabym, żebyś tu nam się pochwaliła nowymi ciuszkami...

 

cyklopka, I jak się czujesz jako blondi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jakoś tak ostatnio nie myślę przyszłościowo i logicznie, co widac nawet po moim wieczornym menu. Jakby mi coś wyżerało szare komórki... :zonk:

Dziś chyba już nic nie zjem, bo młody namówił mnie na pizzę i mam cały czas rzyg...

Od jutra spróbuję z głową podejśc do tematu swojego jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×