Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, ja to sie nie boję tylko czasem nurtuje mnie kwestia, kto pokryje ewentualne szkoły z tego wynikające. Rozwalają mnie np. znaki drogowe w miejscu gdzie są spore koleiny na drodze mówiące: "Uwaga, szkody górnicze. Kopalnia "..." nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia"... Ciule wiecznie tylko unikają odpowiedzialności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I makijaż oczu szlag trafił... czy ta cebula musi taka byś, się pytam ?! :mrgreen:

 

dzien dobry :yeah:

 

platek rozy, ja już mam balkon obstawiony. W jednej doniczce bratki i goździki, w drugiej groszek ozdobny pnący, w trzeciej nasturcje... na parapecie slonecznik kwiatowy, poisencja i begonia... na dole doniczki ze słonecznikiem i fasolą ozdobną zeby sie ładnie rozrosła i zasłoniła nas troche od sąsiadki ;)

Ja to wszystko zacznie wyrastać to chyba nie da rady wyjsc na balkon :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy :papa:

 

Pogoda okropna :? co chwile pada. Zapowiada się domowa sobota - może się w końcu za magisterkę zabiorę :pirate::P

Wszyscy w szale i amoku sprzątania sobotniego, to ja też chyba będę się musiała zebrać i ruszyć ze szmatą i odkurzaczem :P

 

11146211_942736099105367_6521729836186124352_n.jpg?oh=1122c8c5546b5b4931741336fdfeceac&oe=55E6045D&__gda__=1436207110_53b93c86366bca89adee89a7c09a3e30:mrgreen:

 

a cyklopkę widziałam, super wygląda w nowym kolorku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, joł :)

 

platek rozy, Kochana zdjecie pstryknę na pewno tylko niech nasionka wykiełkują ;)

Robie sznycelki nadziewane papryka i pieczarkami :) A Ty co pichcisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×