Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Spamowicze! Gdzie jesteście??? :shock:

Ja wpadam z nastawieniem, że poczytam sobie na wieczór, a tu co? A tu nic...

 

cyklopka, Kochana to mogła byc troska lub odruchowa reakcja z tym komentarzem o włosach. Moja pierwsza myśl na takie wyblondzenie też jest - ojej ojej żeby jej się włoski nie zniszczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wpadłam na chwilkę...

 

Szczerze mówiąc, mi też nie przeszkadzają siwiejące włosy, ale przyznaję się-uległam presji otoczenia i użyłam jakiegoś szamponu koloryzującego, by ukryć trochę poszarzałe, tylko na skroniach, włosy. Nie jest to dla mnie problem, ale wszelkie zabiegi na włosach są dla mnie męczące. Bardzo rzadko to robię...

Piątek nie był dla mnie dobrym dniem. Nasiliły się bóle fizyczne z bólem głowy włącznie. Czyżby zmiana pogody znowu nadchodziła...nie wiem?

Wieczorny spacer poprawił mi nastrój i samopoczucie w ogóle, natomiast wcześniejszy, popołudniowy, nie był fajny...

Trochę mnie ucieszył fakt, że zmobilizowałam się, mimo wszystko, do upieczenia drożdżowego ciasta, na którym zależało Mężowi. Mam super prosty przepis z użyciem drożdży instant.

Sobota zapowiada się dobrze, obiad mam, chyba zabiorę się za prasowanie, to męcząca sprawa, ale lubię porządek, czyli sprawia mi satysfakcję pusta szafka na uprane rzeczy :D Takie drobiazgi, ale miłe...

Mam kilka nowych książek z biblioteki, nadal wyszukuję powieści polskich pisarzy...poczytam jutro na pewno.

Miłej soboty życzę wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********

Ja wczoraj sie tak fatalnie czulam ze nawet mi sie nie chcialo zagladac. Raz antybiotyk jakos mnie oslabia , poce sie jak krolik, dwa nie mam teraz moich hormonkow na endo , ginka nie zapisala nowych a na te stare mnie nie stac bo musze je sprowadzac z Anglii i placic 170 zl :bezradny: wiec wczoraj chodzilam jak pijana , chociaz ten "efekt pijaka" raczej od nerwicy bo sie nakrecalam ze na pewno antybiol i brak hormonow zle na mnie dzialaja i Bog wie co bedzie. :lol:8) A tymczasem bylam u Madzi , pozniej zakupy a na koniec poszlam jeszcze do marketu po farbe do wlosow bo tez jestem zwolenniczka farbowania , zwlaszcza juz w pewnym wieku gdy siwe wlosy sie pojawiaja. Malo ktora kobieta ladnie siwieje wiec nie oszukujmy sie ze takie posiwiale gdzie nie gdzie wlosy ani nie wygladaja ladnie ani estetycznie a w dodatku dodaja lat.

 

Jakie macie plany na weekend?

Ja dzis domowo raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Hey :******** Jerzyku smacznego:) tez czasami jadam owsianki , dodaje do nich jakies owoce , np starte jabluszko i cynamon :105:

 

mirunia, Kochana:********* u mnie pogoda okropna , az 3 stopnie jest i zaczelo kropic.

Mam na dzis kopytka i chcialam zrobic sos pieczarkowy ale nie wiem czy mi sie chce isc po pieczarki , tez mam lenia potwornego.

I rano pijaka w glowie jak i wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ale dziś pospałam, do 10tej, pierwszy raz od dawna. :shock:

Monsz wyjechał na weekend, więc z młodym planujemy gdzie tu pójśc na obiadek...Taki miły zwyczaj, przejdziemy się , pogadamy i ja nie stoję przy garach.

Pogoda bez zmian - chłodno, co chwilę chmury. Sporo roboty mam w domu, ale na spokojnie sobie porobię, żeby jutro już tylko się luzowac.

Biorę jutro ostatni raz tabsa i jadę na sucho. Bojam się okrutnie, jak to będzie.... :zonk:

 

mirunia, platek rozy, Dziewczynki kochane!*****Dobrze Was słyszec, bo już się wczoraj martwiłam, że znaka nie dajecie. Pogoda nie daje energetycznego kopa, dobrze, że weekend, to można na zwolnionych obrotach się posnuc.

 

JERZY1962, owsianka jest si, moje ulubione drugie śniadanie do pracy!

 

Davin, No to za Twój dobry humor wznoszę toast południową kawką i niech będzie zaraźliwy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Davin, chlopaki buziaki :****** :D ale zeby nie bylo Wam za slodko to Was wycaluje mniej niz dziewczynki:P

 

kosmostrada, Kochana:******** nie noz zyje tylko kiepsko sie czulam , i mialam popoludnie ksiazkowo- filmowe.

Wrocilam z Biedry , kolejki ogromne az mnie zlapala telapawica i dusznosc jak w niej stalam ale je opanowalam w kilka seqund wiec tragedii nie ma.

Gdzie sie wybieracie na jedzonko???? :105:

Ja jutro mam w planach na Kumpira isc , i oby nie pizgalo sniegiem ani deszczem :nono::nono::nono: bo tam maja ogrodek na dworze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dzisiaj mam dzień focha. Dwa razy przywitałaś się z Davinem, nazywając go "chłopaki", a ze mną nie. :bezradny:

 

A gdzie można obejrzeć zdjęcie cyklopki? Czy jest tu jakaś ukryta opcja forumowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Jerzyku odłączam się od sulpirydu na amen ( albo chwilowo... :bezradny: ).

 

platek rozy, Kochana właśnie kombinujemy, gdzie tu pójśc rozsądnie finansowo i na piechtę... I postawiłam warunek, że nie pizza, kfc i tym podobne. Nie jest prosto...

Pogoda może do jutra się wyprostuje, cobyś miała pełną przyjemnośc wystawienia nogi na jedzonko.

Tak myślałam że będzie Cyklopce bardzo ładnie na jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, nie fochaj przy weekendzie! :nono::D

 

Kochani idę wsadzac bratki w skrzynki, bo czekają już pięknoty, żeby się przechodniom zaprezentowac, potem amok prania i sprzątania, no i muszę pomyślec nad bransolkami dla mojej siostry na urodziny. Dzień pracowity, ale tempo siłą rzeczy będzie ślimacze... ;) Parę przyjemności też sobie zapewniam, więc jestem dobrej myśli co do dzisiejszego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×