Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Umyłam się, piję herbatkę koprową, słucham muzyki relaksacyjnej i uzupełniam notatki, żebym była na piątek naumiana :mhm:

 

-- 15 kwi 2015, 22:39 --

 

Wiecie co jest dziwne? Jak mi facebook zagroził zablokowaniem konta jeśli nie podam pełnego nazwiska, to wylądowałam tak, że teraz faktycznie z niektórymi forumowiczami już się znamy z imienia i nazwiska. Nadto czasem trafiam na profile osób, z którymi mam wspólnych znajomych kogoś z forum, kogoś z fanklubu i sąsiadkę :hide: No i w sumie wirtualne wyjście do ludzi mi się samo zrobiło, już się nie boję, że mnie ktoś zapaczy, czyli w sumie na zdrowie mi wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********

Ja pol nocy sie meczylam z pulsujacym zebem , mam nadzieje ze po kilku tabletkach antybiolu to zniknie?

mirunia Kochana czy Tobie wtedy tez tak ten zab pulsowal dopoki sie nie wyicyszyl po antybiotyku????

 

Jeszcze dodatkowo los mnie obdarowal migrena.

I pogoda sie kiepsci :x Normalnie same zle wiesci :lol:

 

I zaraz skore forum zmieniaja :mhm:

Zycze Wam milego , spokojnego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana:******** przelacz sobie , ja wrocilam na stara skorke forumowa , wejdz w prawym górnym rogu w swój avatar---->ustawienia -------> Ustawienia ------->Panel użytkownika------> Ustawienia forum i zmien styl forum na subsilver3

 

 

Staram sie jesc bokiem no ale ciezko mi sei gryzie , wzielam druga dawke antybiolu niedawno , jakas taka upocona jestem i slaba.

Megi_, Hey jak sie czuejszs?:********

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy tez jednak zmieniłam ustawienie, bo ładnie wygląda, ale trudno sie obsługuje.

U mnie spokojnie na razie. Nie mam powazniejszych ataków. Staram sie spokojnie przeć do przodu :)

N aszczeście nic specjalnego sie nie dzieje, nie stresuje, wiec tym łatwiej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

ja zostaje przy nowym image'u forum, bo nawet mi się podoba :D wiadomo, trzeba się przyzwyczaić do zmian :smile:

 

jak tam samopoczucie w ten słoneczny dzień? :mrgreen:

ja miałam iść do ZUS-u bo mnie ścigają, ale chyba przełożę to na jutro :P

a dzisiaj może zabiorę się za moją magisterkę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Hey :******** za co Cie Zus sciga? :x

Ja tak sobie , zab mi dokucza ale reszta moze byc.:)

 

Mam zwolnienie lekarskie za okres nieskładkowy i muszę donieść jeden druczek, żeby w ogóle rozpatrzyli sprawę czy wypłacić mi pieniążki ;)

 

Łyknij sobie coś p/bólowego na ten ząb, bo antybiotyk tak od razu też nie zaczyna działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, dostalam , tyle ze czekalam dosc dlugo ,ale ja wiesz za moj okres bezskladkowy ktory rok trwal bo milam jeszcze swiadczenie rehabilitacyjne bylam wzywana co miesiac na komisje i to byl cyrk bo bylam badana zawsze przez orzecznika i lekarza konsultanta a pozniej znow wracalam do orzecznika ... tak mnie umeczyli psychicznie ze moja depresja sie przez ten czas utrzymywala dosc silna.

 

mirunia, no ja wiem ze to dopiero jeden dzien biore antybiol ... jej ale sie czuje slaba , bylam w pepco po stopki do balerinek i wrocilam tak upocona ze nie wiem . Myslalamz e to po antybiolu , nawet sobie zaczelam wkrecac ze po nim ale spotkalam sasiadke i ona tez taka dzis ejst , slaba i upocona wiec chyba pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×