Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Depresja też mi zabiera całkowicie energię, to na jedno wychdzi na lekach źle, a bez leków.....yyyy też źle.

 

-- 16 mar 2015, 20:01 --

 

emilk, nie dziwne. To bardzo częsty scenariusz na tym leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps, nie tak łatwo zejść z tego świata, chociaż miewałem bardzo silnei realne myśli samobójcze, jedak żadnej próby.

Mogłabyś skończyć jak ja - siedem miesięcy w łóżku już plus trochę przed kompem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, spróbuj wellbutrinu podnosi nastrój i daje kopa do życia i to nie prawda że trzeba brać go z czymś , do monoterapii też się nadaję ,czytałem anglojęzyczne forum że ten lek wyciągnął ludzi z poważnych depresji, a co mnie zdziwiło że nawet podziałał na lęki i fobie społeczną[na początku może potęgować lęk a potem zwalcza także lęk i fobie], tam masa ludzi stosuję to w monoterapi i są zadowoleni, oceny po7,9 zlikwidował im senność,apatie,anhedonie , mają więcej energii i podbił im nastrój i humor , po prostu odżyli , byli zamknięci w pokoju tak jak ja , a teraz nie mogą wytrzymać w samotności , lek otwiera kontakty na ludzi , widzi się sens w działaniu z ludźmi ,czego nie ma na ssri. chęć socjalizowania się i robienie czegoś , powracają dawne pasję i uśmiech,nieserotoninowy sztuczny tylko prawdziwy, poprawia koncentracje i libido.

łaczą też z ssri to prawda ale ja czytałem forum co biorą mono i opinie ludzi i to szczera prawda. jak by ssri mi coś dawały to bym dołączył do ssri ale skoro nic mi nie dają jadę mono . w ciągu tygodnia wyciąga z totalnej apati a od miesiąca pojawią się lepszy nastrój.

Tutaj na tym forum ludzie walą scieme że sam nie pociągnie depresji , był typ co walił pół roku po tylko 150 wella solo i to co zrobił z nim lek to przechodzi ludzkie pojęcie. to o czym napisałem wyżej .

 

-- 16 mar 2015, 21:38 --

 

na jednego podziała na drugiego nie , dlatego nie ma co tak generalizować bupropionu. mam nadzieje że mnie wyciągnie z depresji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest ta nadzieja która nigdy nie gaśnie , na prawdę , ja już jestem w takim stanie że też raz wisiałem na pasku od spodni ale nigdy tego nie zrobie , za mało pożyłem w tym życiu za mało pozytywnych chwil i wspaniałych którę są w tym życiu tylko my ich na razie nie mamy , ale nie warto się poddawać tylko walczyć wbrew przeciwnościom losu , uwierzcie moje życie jest na prawdę strasznę ale mimo to nie poddaje się , mam 31 lat i wiem że nie mogę umrzeć bo po prostu chcę poczuć pozytywne aspekty życia jakim jest miłość,szczęscie,przyjaźń , piękne chwilę .mówie wam to ja który na prawdę jest w takiej dupie że szkoda gadać. głowa do góry a jak nie to na dół ale nigdy samobojstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps bierzesz 20 mg? Czemu lekarz nie chce zwiększyć dawki? Czy on wie, że propranolol może nasilać depresję?

 

cala w trawie często im wyższa dawka tym większa zmuła, bo mocniejsze działanie antycholinergiczne (prawdopodobnie główne źródło zmuły na paro - paro to jedyny lek z grupy SSRI który blokuje rec. muskarynowe). Ale tak czy owak ja bym sprawdził wyższą dawkę (jak już jesteś na tej paro od dłuższego czasu to nie masz za bardzo wiele do stracenia - czy wyższa dawka zadziała przekonasz się stosunkowo szybko), bo często działanie leków wymyka się schematom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy on wie, że propranolol może nasilać depresję?

Miko , chyba trochę z tą tezą przesadziłeś ;)

Biorę obecnie Nebiwolol 1, 25 mg + Vivace 1,25 mg + ( czasem ) Captopril - najniższą możliwą dawkę .

Specjalnie podałem obok leków dawki ,żeby kto sobie nie pomyślał ,że ja sie tymi lekami odurzam ;) .

W tym wieku i przy tylu lekach psychotropicznych beta - adrenolityki sa juz koniecznośćią . Inna sprawa to nerwica, depresja i ADHD też swoją drogą rozpie-rdala serce lepiej niż te wszystkie leki razem wziętę .

A Ty mi Miko mówisz ,że to powoduje ( nasila ) deperesję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps bierzesz 20 mg? Czemu lekarz nie chce zwiększyć dawki? Czy on wie, że propranolol może nasilać depresję?

 

Miko ma rację może powodować depresje, to jeden ze skutków ubocznych tego leku ale raczej to żadkość. lek blokuję Noradrenaline i adrenalina więc może dlatego , nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×