Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

benzowiec84, Ja już się pogubiłam, czego Ty w końcu oczekujesz: tego, żeby mieć wyraźne wszystkie emocje, czy wprost przeciwnie - mieć je wytłumione? (co czynią SSRI)

 

wolę mieć emocję jednak mimo wszystko . tylko piszę że to dziwne dla mnie , bo brałem to 6 lat . muszę do tego przywyknąć. Okspadam , muszę wyjść narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Ja już się pogubiłam, czego Ty w końcu oczekujesz: tego, żeby mieć wyraźne wszystkie emocje, czy wprost przeciwnie - mieć je wytłumione? (co czynią SSRI)

 

wolę mieć emocję jednak mimo wszystko . tylko piszę że to dziwne dla mnie , bo brałem to 6 lat . muszę do tego przywyknąć. Okspadam , muszę wyjść narka

 

 

się chłopak pogubił i czmychnął :mrgreen:

 

-- 16 mar 2015, 14:00 --

 

Patryk29, w mniejszym lub większym stopniu, bo co inaczej byśmy tu robili? hmm? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Nie kozakuj młoda :mrgreen:

 

zawsze jestem grzeczna :angel:

 

-- 16 mar 2015, 14:12 --

 

magnolia to inteligentna dziewucha i chyba wcalemnie taka chora jak by moglo sie wydawac ;-)

 

ale żeś pojechał :mrgreen::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój ostatni post :(

Uciekam z forum w życie, usuwam konto!

Do wszystkich przyjmujących paroxetynę!, nie przejmujcię się skutkami ubocznymi, czy dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, to trzeba przetrzymać i minie!, Jest to bardzo dobry i skuteczny lek, daję wytchnienie w ciężkich chwilach, pozwala nam się pogodzić z różnymi rzeczami, a nawet pozwolić znaleźć rozwiazanie, czego wszystkim Wam życzę, no i Zdrowia przede wszystkim!

Trzymajcie się wszyscy razem, nie kłóćcie się, bo niczemu to nie służy, wspierajcie się, uśmiechajcie się codziennie :)

Peace OUT! :twisted:

Pozdrawiam!

:papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, widać, że oprócz wątków lekowych nigdzie na zaglądasz. Takie wymiany zdań jak tu to pikuś przy tym, co dzieje się w innych wątkach. Exodus raczej nie usuwa konta ze względu na sprzeczki między użytkownikami.

Tak w ogóle to niektórym za obrażanie i wyzwiska zamiast dyskusji na argumenty przydałby się ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×