Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Olka zmień na wenlafaksynę. Tobie też przydałoby sie benzo póki co

 

 

 

dumps, pamietaj o zabraniu ze sobą paroksetyny na wizytę do rodzinnego, to większe szanse, że przepisze benzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie dawki zwiększy tylko u Ciebie marazm i brak chęci do wszelkiej aktywności .

wrecz przeciwnie a po wenli wiekszosc ludzi mocno sie poci nie tak jak na innych ssri a skoro na paro ktos sie poci to na wenli pewnie bedzie mdlal z odwodnienia jak ja w ciagu minuty tyle mi wody wychodzilo ze padalem.

 

na lęki to sertralina 100mg, paro tez ale dawki >40mg, najlepiej 60/80mg

wiem z autopsji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60/80 mg paro? ktoś tu chyba na głowę upadł... dziewczyna będzie miała obfite krwawienia i niedokrwistości się nabawi nie mówiąc o całej reszcie :roll: ja przy 30 mg już mam problem. Jeżeli 30 ani 40 mg paro nie daje efektów, to trzeba dać sobie z nią spokój (wiem z autopsji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60/80 mg paro? ktoś tu chyba na głowę upadł... dziewczyna będzie miała obfite krwawienia i niedokrwistości się nabawi nie mówiąc o całej reszcie

dokładnie Magnolia , ta dawka rozpuściła by dziewczynę jak cukier wsypany do herbaty.

Osobiście nie polecałbym jej nawet Wenli , bo to lek , który raczej nie celuje w lęki . Jednak co zrobić , jak się nie ma nic innego .

Wybór ma duży , tylko skąd wziążć leki TERAZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssry ja na 80mg lepiej funkcjonowalem niz na 20mg co mi tylko leki podbijala (tak, bralem dlugo)

podbicie dawki wyszlo mi tylko na plus, co prawda po odstawieniu po pewnym czasie wszystko wrocilo, potem wszedlem na serte i po roku czasu od odstawienia ani sladu po lekach :-)

 

choc i tak wrzuce do selegiliny paro bo fajnie mi humor i apetyt poprawialo na takiej dawce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwyta juz mao-a bo czuc, tak jak pisalem - zamierzam dorzucic do tego paro 60/80mg ale jeszcze sie wstrzymam.

mieszalem z tramalem bylo SI

 

jak wskocze na paro to zmniejsze sele do 5/10mg aby blokowalo tylko mao-a bo przy takiej dawce paro moze dojsc do zespolu serotoninowego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, wiem z autopsji, że niektórzy z tutejszych użytkowników mają większą wiedzę na temat mechanizmów działania leków, niż niejeden psychiatra. Wspomnę tylko krótko o lekarzu, na którego kiedyś trafiłam i który faszerował mnie lekami dla schizofreników i epileptyków oraz duzymi ilościami benzo (bez rezultatów rzecz jasna), że kiedy przychodziłam do apteki, farmaceutki za głowę się brały. Lepiej znać zdanie obu stron, bo jak widać nie raz lekarz nie udziela bardzo ważnych informacji pacjentowi, a wręcz pitoli bzdury ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×