Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Goplaneczkę widzę dostępną na gg jeśli nie zmieniła numeru. A ktoś wie czy nadal jest tu bethi? Bo albo zmieniła nazwę użytkownika albo może już nie zagląda na forum albo kto wie co jest. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podał mi jakieś informacje, bardzo ją lubiłem, fajna koleżanka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ZAPOMNIAŁEM O TOBIE? no w życiu.... nie raz od Ciebie dobre słowo usłyszałem czy poradę czy cokolwiek. Takich osób się nie zapomina ;)namiestnik, żaden ze mnie lizus :mrgreen: mówię tylko szczerą prawdę. Miło, że ci mnie brakowało, nie sądziłem że komukolwiek na tym forum będzie mnie brakować..będę zaglądał częściej i skrobnę coś czasami. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnego masz avatarka - kojarzy mi sie z kimś kiedyś z innego forum :)

Dzięki xD powiedz jakiego forum bo ja miałem chyba jeszcze na innym tego avatara ale nie jestem pewien. Być może się gdzieś spotkaliśmy już :mrgreen:

Pozdrawiam.

 

---- EDIT ----

 

A jeszcze jedno pytanie, ktoś wie czy dżejem nadal tu jest? Albo może nazwę użytkownika zmieniła? Albo nie wiem. Będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest Wujek Dobra Rada? :( Lubiłam czytać jego posty zawsze to fazowe poczucie humoru mnie jakoś rozweselało.

 

Dostał bana (zasłużenie) po czym założył tysiąc innych kont (tylko po to aby obrażać ludzi- mnie też) i te konta też zbanowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×