Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Już jestem na forum- kilka osób sie o mnie pytalo.

Z tego co wiem- nie wiem na pewno, Gringo zrezygnował bo mu to forum szkodziło, wcześniej zrobił sobie przerwę.

Widocznie teraz odszedł już całkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu, moge Ci wytlumaczyć.

Otóż gdy ktoś kasuje konto to jego nick jest czarny, nie ma avatara oraz znikaja wszystkie informacje profilowe.

Więc gdy ktoś sie nie loguje to tak szybko sie nie dowiemy, lecz jeśli kasuje konto, wiemy to nawet po godzinie, lub mniej- oczywiście gdy śledzisz posty tej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldielocks, główny powód wykluczenia z grona moderatorów Pstryki to brak aktywności w ostatnich miesiącach i brak informacji z jakiego to powodu. (jeżeli któryś z moderatorów/adminów nie może zajmować się forum powinien napisać w temacie w naszym subforum taką informację). W tym przypadku nic takiego nie było.

Po drugie nie potrafiłem w ostatnim czasie znaleźć z nią wspólnego języka co też pośrednio przełożyło się na decyzje.

Pominę inne powody typowo personalne, których staram się nie wyciągać bo dotyczą one tylko nas dwojga.

 

Co do ich decyzji całkowitego odejścia - nie jestem upoważniony do wypowiadania się na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOLDIELOCKS- jak zechce to sie zarejestruje, nie dostała bana, co do kwestji personalnych, moderatorskich- shad jest adminem i chyba lepiej wie jak sie zajmowała forum, kontakt nie urwał sie z dnia na dzień tylko kilka miesięcy to trwało- shad wie co robi, jest rozsądny.

 

Podpinam się do pyt Madzi- gdzie jest DONKEY ?

 

HANIU- proszę bardzo, poznałem Cię i polubiłem.

Również całus;*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey już się chyba podleczyła i zapomniała... Mam ją na naszej-klasie, obiecała się do mnie odezwać i chyba zapomniała... Zakochana jest, ma dobrze dobrane leki, wiecie jak jest... Człowiek 'zdrowieje' i odchodzi... Ja jak myślałam że już jestem zdrowa to też zniknęłam z forum na ponad rok przecież... Tak już jest :? Myślałam że może coś więcej wiecie czemu się nie odzywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOLDIELOCKS- jak zechce to sie zarejestruje, nie dostała bana, co do kwestji personalnych, moderatorskich- shad jest adminem i chyba lepiej wie jak sie zajmowała forum, kontakt nie urwał sie z dnia na dzień tylko kilka miesięcy to trwało- shad wie co robi, jest rozsądny.

Hehe ale wazelinka :)

 

Co do Pstryk i Paradoksy chcieli, konta usuneli. Najważniejsze że żyją :) Ale co wazniejsze to żeby wyzdrowieli na dobre. Czego osobiście im zyczę :) Forum to tylko jakiś etap. Szczególnie forum o takiej tematyce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to?! Przecież Pstryka wyjątkowo dbała o forum... Nie rozumiem... :(Shad - nie można było jakoś dogadać się w tej kwestii? Bo Pstryka była weteranką na forum, wiele tu wnosiła... Pisała rzeczowo i na temat.

:)

 

Owszem, jakiś czas temu jej pomoc była nieoceniona i jestem za to bardzo wdzięczny. Podobnie z Paradoksy. Nie mniej jednak to co działo się ostatnio (odnośnie Pstryki) w żaden sposób nie było dbaniem o forum i wnoszeniem czegoś dobrego. Nic więcej w tym temacie już nie będę tutaj pisał.

Minęło już kilka dni i jeżeli coś się zmieniło, to tylko moje umocnienie co do słuszności tej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tetka, myślisz że się podlizuje?

Niby po co?

Po prostu lubię i szanuję Shada za to kim jest i że stworzył to forum...

MAGDA, rozumiem, ja nie zamierzam znikać- zżyłem się, nawet jak wyzdrowieję to będę pisał, tylko ze rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, nie zważaj na Tatkę,głównie czepia się pierdółek zamiast wnosic cos sensownego do forum.Ignoruj. Magdaa, Magdusiu jeśli chodzi Ci o użytkownika o nicku "zdesper" to wciąz jest obecny na forum.Calusy Skarbie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ skarbeczki moje, ja się nie czepiam, tylko pisze co myślę i opisuję to co widzę :)

Co do ignorowania to myślę, że dobrze Shadowmere radzisz Vasqesowi bo czytając jego posty wstecz i obecne, to głównie musi się skupić na umiejętności ignorowania krytyki i nie brania jej tak bardzo do siebie.

To będzie jego klucz do zdrówka.

 

A tak do tematu to szkoda że Gringo zrezygnował. Mądrze chłopina czasem gadał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×