Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Hania się nie odzywa. Napisałam też do niej na NK. Jeśli się do mnie nie odezwie to pojadę do niej, mam 3,5 h drogi. Znam adres jej chłopaka. Mam nadzieję, że nic głupiego nie wymyśliła... Serce by mi pękło. Naprawdę jest mi bliska, pomimo że to 'tylko' znajomość wirtualna- jednak myśl, że mogłoby jej nie być przeraża mnie... I smutno mi, że nie mam jej tutaj. Mam nadzieję, że będzie mi dane spotkać się z nią, widzę w niej pokrewną mi duszę.

Haniu, jeśli to czytasz- proszę Cię, odezwij się do mnie, do nas- błagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tak podejrzewałam, że po wyborach yans przestanie zaglądać na forum ;) .

Pojawił się po katastrofie smoleńskiej i serwował nam regularna kampanię na rzecz JKM :mrgreen:

A szkoda, że już nie pisze- całkiem inteligentny facet i można się z nim było troszkę posprzeczać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiertelniczko, to źle Cię zrozumiałam. ;)

 

Co do Hani- też mi jej brakuje na forum i chciałabym żeby wróciła ... ale( nie wiem) może ona uważa, że forum za bardzo odciąga ją od reala.

Pamiętam po sobie, że kiedy miałam dołek, zalegałam cały czas na forum, zamiast zrobić coś konkretnego. :roll: Może z Hanią jest podobnie- w końcu to bardzo uzależniające forum ;) . A może po prostu czuje się na tyle dobrze(czego jej życzę), że już tego forum nie potrzebuje ... albo jest tak, jak pisała Wiola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Chodziło mi o to, że ALEKS*OLO wiedząc o jej powrocie mogła napisać o tym troszkę więcej, żeby inni też się orientowali, co i jak.

Widziałam tylko post w "Mój dzisiejszy dzień", stad wiem , że wróciła. Wiedząc tylko tyle nie mogłam napisać nic więcej, bo monopolu na wieści o użytkownikach nie posiadam.

To nie miało być złośliwe... No, może troszkę. :P

A po co ta złośliwość ?

W przeciwieństwie do niektórych nie każdy śledzi wszystkie posty powstałe na tym forum...

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×