Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Namówiłeś mnie! :105: Jeżu, zawsze chciałam mieć kolegę do robienia zakupów! :105:

 

Hurra, hurra! A ja zawsze chciałem mieć koleżankę, bardzo nieprzyjemnie przymierza się okrycie wierzchnie samemu. Chwycimy się za ręce i będziemy w podskokach przemierzać niesamowite przestrzenie galerii handlowych. :105::105::105:

 

Nie sądziłem, że na Spamowej Wyspie odnajdę nowy sens życia. :uklon::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namówiłeś mnie! :105: Jeżu, zawsze chciałam mieć kolegę do robienia zakupów! :105:

 

Hurra, hurra! A ja zawsze chciałem mieć koleżankę, bardzo nieprzyjemnie przymierza się okrycie wierzchnie samemu. Chwycimy się za ręce i będziemy w podskokach przemierzać niesamowite przestrzenie galerii handlowych. :105::105::105:

 

Nie sądziłem, że na Spamowej Wyspie odnajdę nowy sens życia. :uklon::angel:

 

Jak mogłeś zapomnieć o patatajaniu na róshoffych jednorożcach?! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś zapomnieć o patatajaniu na róshoffych jednorożcach?! :why:

 

Nie zapomniałem, o podstawach nigdy nie zapominam! Wolałbym tylko, żebyśmy rozłożyli (a może rozłożyły!) te przyjemności w czasie - tak, aby nasza przyjaźń trwała w nieskończoność, a radość wypełniała każdy dzień - nieważne, czy będziemy u kosmetyczki, w galerii czy na urodzinach u naszych koleżanek. :great::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś zapomnieć o patatajaniu na róshoffych jednorożcach?! :why:

 

Nie zapomniałem, o podstawach nigdy nie zapominam! Wolałbym tylko, żebyśmy rozłożyli (a może rozłożyły!) te przyjemności w czasie - tak, aby nasza przyjaźń trwała w nieskończoność, a radość wypełniała każdy dzień - nieważne, czy będziemy u kosmetyczki, w galerii czy na urodzinach u naszych koleżanek. :great::yeah:

 

Niczym Doda i Dżaga :105::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, podobno jak się bierze antydepresiak to lepiej wtedy brac tabex, desmoxan.. ( to sie tyczy nas nerwicowców, lekowców). Ile w tym prawdy to nie wiem :bezradny: Cytyzyna niestety nakręca ludzi :roll: i nie bez przyczyny kiedyś była na receptę.

Jak pytalam sie rok temu psychiatry to ona sama nie wiedziała, zreszta ona to wogóle nie wie z czego zyje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, i_am_a_legend, :lol: Dzięki Wam dzisiaj się obśmiałam... Przede wszystkim znajdźcie sobie dobrą taryfę, bo was rachunki za telefon dobiją, drogie przyjaciółki ;)

 

Mam nielimitowane darmowe smsy i rozmowy do wszystkich sieci 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam :) kolczyki przekazalam , przy okazji jaka nasza cyklopka ladna :105: taka delikatna i eteryczna :105:

Aj waj, a ja bym chciała być silna i energiczna :hide:

A ty masz takie delikatne dłonie, prawie bym pogniotła z rozpędu :o

 

Ale fajna akcja, wszystko pięknie załatwione.

Niedawno wróciłam ze szkoły, przyniosłam ojcu lekarstwo własnej roboty, chociaż mi odradzali, bo sprzęt w sali nie zawsze domyty. Ale jak się nie podejmuje ryzyka, to świat nauki nie idzie na przód :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terapeutycznie trzeba gdzieś wystawic nogę. Bez celu, nie dam się przekonac. I nagle eureka!, skończyły mi się ręczniki papierowe w wyniku ostaniego amoku sprzątaniowego i mam cel! Idę do Rossmanna, wezmę przy okazji psiurka na spacer. Eh nawet się nie maluję, tylko nos przypudruję, okutam się, bo podobno dziś zimnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×