Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmo, u mnie się nigdy na jednej rzeczy nie kończy :P

Ja ostatnio pojechałam ostro po bandzie, bo 2 szminki, 2 cienie i rozjaśniacz do włosów.

Ale to działa, no... ładniejsza jestem od tego :oops:

 

Nie wierzę w horoskopy, ale bardzo lubię chińskie i japońskie drzeworyty i kaligrafię i stąd mi się to wzięło. Kiedyś miałam w domu "Chińską księgę", były to drzeworyty odbite na kartach tego albumu, była wśród nich seria zwierząt z kalendarza i stąd mnie to zainteresowało.

 

-- 15 lut 2015, 20:54 --

 

Rzuć mi rok urodzenia (o ile nie jesteś ze stycznia/lutego) to też ci wkleję :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Nowy Rok mają w styczniu albo lutym, tak że wtedy trzeba sprawdzić datę dzienną. Ale generalnie to rok potrzebuję. Jeśli się krępujecie, to mogę po prostu wkleić wszystkie w dziale "zabawy".

 

Mogę Ci wysłać dokładną datę na priva jeśli chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w szlafroku. Zapalę sobie świeczkę zapachową, zaparzę ziółka, poczytam i do śpików, bo jutro trzeba wstac.

 

Spadam - naprodukowałam dziś tyle postów na Spamowej, że przekroczyło to granice przyzwoitości i musze uciekac. :D

 

Dobrej nocy kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w szlafroku. Zapalę sobie świeczkę zapachową, zaparzę ziółka, poczytam i do śpików, bo jutro trzeba wstac.

 

Spadam - naprodukowałam dziś tyle postów na Spamowej, że przekroczyło to granice przyzwoitości i musze uciekac. :D

 

Dobrej nocy kochani!

 

Jaką masz świeczuchnę? Dobranoc :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak delikatnie powiedzieć koleżance, która jest koleżanką niedoszłego męża, że nie, nie oglądamy razem telewizji i w ogóle się nawet nie widujemy? Kiedyś było prościej, bo zmiany statusu związku na fb od razu się wszystkim wyświetlały, a teraz nie. Musiałabym "eventa" zrobić z datą :lol: No nie umiem zrobić tak, żeby się ludzie sami dyskretnie zorientowali. Nie... ludzie nie potrafią stalkować tak jak ja :twisted:

 

Bo niby zero prywatności, wszyscy paczą wszystkim w życie, a tak na prawdę do nikt nic nie wie, bo się nie interesuje, albo paczy i nie widzi.

 

Dobra, idę film obejrzeć, a jutro gram w TV, bo nie mam terapii i siup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :******* :papa::papa:

amelia83,Witaj Slonce :******* super , cwiczonka wyzwalaja endorfinki wiec taka aktywnosc wskazana jak najbardziej.Jak sie czujesz?

 

Ja kiepsko, w ogole mi sie wstawac nie chcialo.

Wczoraj sobie poplakalam wieczorem i w nocy tez .

Ni e widze sensuw takim zyciu jakie prowadze teraz.

Dol, dol, dol.

 

Pogoda sie skiepscila, dzis ponuro , zimno .

Ide dzis do Madzi , pozniej na rtg tego palca (ktorym sie oczywiscie martwie )

Milego dnia Wam zycze ! Mam nadzieje ze nastroje lepsze macie niz ja .

 

-- 16 lut 2015, 10:06 --

 

aaa nie zauwazylam ze one sa na urodziny :lol: ale nic to , zjadlabym taka babeczke i basta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, platek rozy, :papa: :****

 

dziś też poćwiczę :yeah: wstałam ok 8 kawa fajka prysznic makijaż

zauważyłam, ze jest mi lepiej jak nie siedze w piżamie za długo rano

koło południa wpadnie kolezanka a pod wieczór do siostry na imieninki

Enii, no dla mnie to było na ostro zdecydowanie :D

platek rozy, a co masz z palcem? wiem, co czujes, bo ja też nie widzę sensu w moim zyciu

 

-- 16 lut 2015, 10:08 --

 

platek rozy, na urodziny czy nie, zeżarłabym, dziś PJT Paweł ma urodzinki :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, moja kolezanka robi takie babeczki!! mistrzostwo swiata. Daj znac co z paluszkiem :********

 

amelia83, ja na zumbę chodze dwa razy w tygodniu :) wagowo i mięśniowo nic mi to w sumie nie daje ale siedzenie za biurkiem 8 godzin to nic fajnego, wiec chociaz sie poruszam.

 

U mnie dzis ponuro. Do tego choróbsko mnie bierze, córa juz w domu lezy chora :( cały tydzień pochodziła do przedszkola po 3 tygodniach nieobecności :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×