Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, Karinko, a co to znaczy na poziomie? Jesteśmy jacy jesteśmy...

Ja przestałam zwracać uwagę na swoje kompleksy, bo i tak nie wygram z nimi, niech sobie siedzą spokojnie, a ja żyję dalej

- nie za mądra, nie za dobra, nie za piękna - taka sobie po prostu :mrgreen:

 

Zgadzam się z mirunią!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie mądrą i piękną jest bardzo względne, a u mnie zależne od nastroju.

 

Dobra, chwilowo mam dwa dylematy.

Dodać kolegę na fejbuku, czy wytrzymać do soboty i zobaczyć na żywo :hide:

Kawa czy herbata, skoro mnie brzuszek bolał?

 

OK, kwestia nr.3:

pisać recenzję, grać w grę, wyszywać, czy czytać książkę, bo mam wolne :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, zwracam się z uprzejmą prośbą, aby nie obrażać mężczyzn!

Dobry losie, ja mężczyzn nie obrażam, ja uważam, że są fascynujący w tej swojej niezachwianej pewności siebie :D Moja obserwacja jest taka, że większa część mężczyzn ma we krwi silną wiarę w siebie, a kobiety to już tak różnie... Częściej uważamy, że czegoś nie umiemy, nie wierzymy w siebie itp, powinnyśmy się od mężczyzn uczyć mówić "ja też jestem najlepsza" :)

 

:great:

Dzdzdzięki. Takie obiektywne patrzenie też nie zawsze jest dobre, bo za dużo się rozmyśla o różnych kątach patrzenia, zamiast po prostu działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, nieuważnie przeczytałem Twój post i myślałem, że nazwałaś mnie łosiem! ;> Wiesz, z tą wiarą w siebie mężczyzn, to różnie bywa. Czasem to tylko głupi testosteron działa. Z doświadczenia wiem, że odpowiednia kobieta może bardzo pozytywnie i w znaczącym stopniu wpłynąć na męską pewność siebie.

 

comatom, czy umiesz napisać cokolwiek od siebie, czy tylko obrazkowo się porozumiewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Mam też takiego skarabeusza! ( tylko chwilowo po porządkach nie wiem gdzie... :bezradny: ). Jeszcze mam większego z białego kamienia, sobie stoi i patrzy, bo za duży na biżu. Kolczyki od Plateczkowej na uchu wyglądają spektakularnie! :105:

 

mirunia, Och Ty też musisz sobie wymyślic nagrodę, bo tak cierpliwie to wszystko znosisz. U mnie bóle chyba od napięcia. A może jak mówisz pogoda wszystko wyciąga na wierzch. Może ciepła kąpiel pomoże. Wygrzej się dobrze pod tym kocykiemi Kochana!

 

A ja czasami chciałabym byc mądrzejsza, miec więcej umiejętności, tylko mózg zżarty od choroby.... :cry:

 

Zrobiłam przegląd i jedyny staw w którym mnie dzisiaj nie strzykało to w żuchwie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, szpilki, obcisłą białą koszulę (albo ciemnoczerwoną lub bordową), jakiś wisiorek na szyję i może bransoletkę na rękę! I na dyskotekę... Sama nie wrócisz! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×