Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, platek rozy, Jestem okropnie zasmucona Waszymi stanami... Bo u mnie póki co jest sinusoida - jest gorzej, ale potem lepiej. Może rewelacji nie ma, ale po gorszych dniach przychodzi lekka ulga. I tak jakoś tę taczkę da się pchac do przodu. Wierzę jednak, że teraz może macie takie cofnięcie do rozpędu i jak przyjdzie wiosna, to się to zmieni wręcz o 180 stopni.

 

Chyba na kolację coś tylko skubniemy, bo późno był duży obiad.

 

-- 16 lut 2015, 21:48 --

 

amelia83, Wspaniale :great: , opowiadaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amelia, tak :(

rozumiem Ciebie :**** ja to samo, ale dzisiaj nie mam zamiaru o tym myśleć :time:

[/Kamilciai]

mix sałat, rukola, ser feta, pokrojone pomarańcze i gruszki(niewiele), drobno posiekane orzechy (tez malutko) sos winegret i czosnek wyciśnięty i ziarna słonecznika uprazonego :105::105::105: mega!!!

siora mowila ze zamiast gruszki i pomarancza miał być granat ale nie dostała w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, amelia83, cześć Dziewczynki :papa:

 

Kosmo, trochę mnie dzisiaj rozwaliło somatycznie, no i weszłam w tryby i siadła na pewien czas psycha. :bezradny:

 

A Tobie, nic tylko się cieszyć z tak spędzonego dnia i dobrych chwil :great:

Chyba masz rację, że to są kroki do tyłu przed rozpędem... ale jak ruszę w kwietniu/maju, to jajaj..........!

 

-- 16 lut 2015, 22:32 --

 

amelia83, sałatka też zapisana, wygląda na pyszną !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to chyba nigdy nie rusze albo jak rusze to zaraz sie cofne . Siet!

 

Ale bylam dzis w tej wstretnej aptece w ktorej w sobote malo nie wpadlam w panike .W mysl zasady " nie unikamy miejsc w ktorych lęki nas prawie powalaja "

 

Makabra, amelia83, tulam :******** a jesli chodzi o tesknote za facetem to powiem Wam tylko ze to mija , moze sie wydawac ze nie ale mija . Z czasem slabnie.Zawsze bardzo to przezywalam ale trzeba przejsc do innych spraw , nie zadreczac sie bo to tylko nas bardzo oslabia.Przezyc i zamknac rozdzial.Tak mi terapeutka mowila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no, nie nadążymy za Tobą...Będę, jak wampir energetyczny czyhała na twoje posty... :D

A ten mechanizm znam - coś się dzieje w organizmie, szaleje głowa, a gdy szaleje głowa, organizm wariuje jeszcze bardziej... :hide: Trudno się z tego wyplątac. Ale Ty wspaniale sobie radzisz, naprawdę.

 

A ja już w piżamce i miękkich paputkach (używam ich po kąpieli, żebym miała ciepło w stópki, a zarazem mogła w nich siedziec na łożku, tudzież mogła wykonywac szybkie akcje, jak zrobienie sobie herbaty).

Poczytałabym, aż do padnięcia, ale muszę skoro świt wstac. Jutro terapia, rany jak nie chcę mi się iśc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, a sa jakies realne szanse na to? bo jesli nie ma to nie ma sensu sie tym dreczyc tylko niestety ale trzeba zamknac rozdzial dla wlasnego dobra.

:bezradny:

 

-- 16 lut 2015, 22:48 --

 

kosmostrada, tez mam jutro terapie ale jutro nawet chce isc , w kazdym razie tak sobie wmawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie takie coś????!!!!! http://gieldaokazji.com/zdrowie/anxioplus/

Wyciąg z dziurawca to jedyny naturalny antydepresant. Na pewno możesz go kupić 10 razy taniej w aptece niż na tej stronce.

Albo 20 razy taniej suszony i zrobić wyciąg na wódce.

 

Jedyny problem z dobraniem dawek :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Gratuluję akcji z apteką!!!

 

Makabra, Platek dobrze mówi! A ty wciąż z upodobaniem się katujesz... Koniec, finito, the end. A jeżeli jeszcze się kiedyś w życiu spotkacie, to będzie to nowy rozdział. Maki za młoda i za fajna jesteś na tkwienie w jednym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zazdroszczę Wam tych tabletek, ale jednocześnie cieszę się, że daję radę bez, nawet mimo tego, że przez większość czasu podziwiam dno :roll:

Też kiedyś byłam twarda i sama wychodziłam. Ale teraz dałam sobie pomóc. Bo nie chcę się już więcej czuć tak jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×