Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walentynki - dziwne święto


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Argish, takie czasy :bezradny: Dzień Wszystkich Świętych to też niezły interes. Niektórzy powariowali z modnym w tym sezonie przystrajaniem grobów. Dzieci nie znają historii Bożego Narodzenia. Ucieka to co najważniejsze, ale wierzę że kiedyś to się zmieni, że będzie się liczyło co innego niż zasób portfela. Może to kretyństwo, ale wierzę, że świat się zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem krytyczny wobec tych wszystkich amerykańskich komercyjnych świąt ale mi przeszło teraz mam stosunek obojętny a nawet może i dobrze przynajmniej biznes się kręci co w warunkach wysokiego bezrobocia jest korzystne. Ludzie potrzebują( przynajmniej ich część) świąt, okazji itd i czemu im tego bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, :great: Wszystko zależy od punktu siedzenia, jak zwykle. Jeśli mamy z kim spędzić ten dzień i nie jest to żadna przypadkowa osoba, to zwykle nie mamy problemu z tym "świętem". Przynajmniej można (nie jest to żaden przymus przecież) sprawić komuś radość i samemu poczuć się lepiej. Mamy tyle dennych świąt państwowych i kościelnych, w które wpisane są chwile zadumy, rozterek, rozpamiętywania, że jeden dzień można poświęcić na miłe rzeczy. A jak się nie ma akurat nikogo, to pewnie jest smutno, ale tak samo jest z Bożym Narodzeniem na przykład (samotność jest wtedy chyba najbardziej dokuczliwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu po prostu kocham to coroczne nieobchodzenie walentynek i dissowanie komerchy bo inaczej nie wypada : D

sama chetnie wszamalabym {prze}pieprzona zakrapiana kolacje przy swiecach ale nie mam z kim buuu

 

No to możesz że mną, od razu oświadczę się Ci. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×