Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walentynki - dziwne święto


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie przepadam. Po 1 primo po co świętować coś co robi się cały czas? Po 2 primo niby takie wielkie święto 15go jest analogia do tego(dzień singla) ale rozgłos jest już taki że nikt tego nawet nie zna(walentynki to idealny moment dla tym co w uczuciach wybitnie nie idzie na planowanie samobojstwa) a po 3 wspomniane komercje i dlaczego akurat wtedy mamy najwiecej wydawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie wczoraj swietnie bawilam. Walentynki sa spoko

a ja kilkanaście lat temu leżałem z cewnikiem,szwami i drenami w mosznie i pod kroplówką.żyć nie umierać i kochanke mieć.

 

ostry walentynkowy melanż? auć! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie wczoraj swietnie bawilam. Walentynki sa spoko

a ja kilkanaście lat temu leżałem z cewnikiem,szwami i drenami w mosznie i pod kroplówką.żyć nie umierać i kochanke mieć.

 

ostry walentynkowy melanż? auć! :pirate:

nie melanż.kierownica wyszła z roweru na którym zjeżdżałem z górki stosunkowo szybko a na mojej drodze metalowy słup z czerwoną literą T wyrósł jak spod ziemi.

 

-- 16 lut 2015, 16:26 --

 

Tak to święto fajne nie, jak się ma dupę.

jeden ma dupe drugi leży na oddziale urologicznym po miśkowaniu

 

łącze się z tobą w bólu. nie tak dawno miałem cedzik. Bobrze że mam pokaźnych rozmiarów penis, to to dziadostwo tak nie bolało.

cewniki również mają różne rozmiary.min.średnice.lekarz mi proponował wszczepienie jakichś protez ale nie chcę w sobie nosić jakiejś gumy czy plastiku.no chyba że by to były kapsułki z cyjankiem potasu na czarną godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast nie chwal się i nie reklamuj,dobry towar reklamy nie potrzebuje:-)

ważna jest diureza.pielęgniarek nie interesuje wygląd i rozmiar towaru.mogą co najwyżej wyśmiać cie za ścianą bo zmieniają opatrunki nie na ręce/nodze

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×