Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zaczęliśmy na farmakologii układ nerwowy, niedługo będę wiedzieć wszystko i będzie się można ze mną konsultować. Muszę z tego dostać piąteczkę.

 

Ech, okazało się, że nie ma już w sprzedaży maskotki z takiej jednej animacji, która mi zawsze humor poprawiała. Szkoda mi było kasy na zamawianie z zagranicy, chciałam poczekać aż będziemy robić jakieś zbiorcze, a teraz już go nie ma w sklepie internetowym :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a o jaka maskotke chodzi????

 

PannaNatalia, ja niestety tez nie lubie laczyc lekow a musze bo mam kilka chorob i jestem i na hormonkach i na lekach na blednik i tak jakos coraz to cos nowego dochodzi.

A propos widze ze wypozyczylas :dziennik pozytywnego muyslenia" jestem ciakawa Twojej opinii:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, o Kochana :********** ja mam taka sama pogode , i tez juz sie ciesze ze w domku siedze. Zjadlam obiad (miekkie kluchy ze sosem pieczarkowym :evil::roll: ) i teraz zrobie kawke z mlekiem:)

Najwazniesze ze dalas rade! :D

 

Wiesz ja mialam go plombowanego dwa razy i chyba byl juz wlasnie slaby przez to a w bulce sie trafilo ziarenko i ja je akuerat tym zebem ugryzlam :(

Normalnie jakas klatwa nad ma glowa wisi czy co?

Jestem ciekawa co mi zaproponuja z tym zebem ale sadze ze trzeba bedzie korone zalozyc bo on sie sporo ukruszyl i wyglada to dramatycznie i paskudnie :?:?:?:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana zapisalam sie ale daleko ode mnie , mam wizyte we czwartek.

U mnie nie ma dentysty na fundusz, a i obdzwonic musialam pol Krakowa z eby ktos sie na fundusz podjal ewentualnego usuniecia ukruszonego zeba.

Kolnierz troszke ulgi przyniesie:***** aj z tymi migrenami :(

 

-- 10 lut 2015, 18:05 --

 

amelia83, Kochana tulam:******** nie wiem jak Cie pocieszyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a o jaka maskotke chodzi????

latest?cb=20090107023528

Krewetek 3

 

-- 10 lut 2015, 17:20 --

 

amelia83, też ci za wiele nie powiem, rozumiem sytuację, nie miałaś się kiedy nauczyć żyć sama. Prawdą jest, że z doła i tak musimy się wyciągnąć sami, nawet najlepszy związek nie gwarantuje, że ktoś nas "wyleczy" albo będzie się opiekował cały czas.

Mnie teraz jest trochę dziwnie z myślą, że teraz muszę głównie zadbać o to, żeby zdobyć pieniądze, żebym mogła zamieszkać sama. Też nie tak to sobie wyobrażałam, przez ileś lat nie podejmowałam różnych samodzielnych przedsięwzięć, bo myślałam, że "przecież wychodzę za mąż", "przecież będę mieszkać w innym mieście" i to czekanie na konkretną decyzję mnie blokowało. Mieszkanie samej nie było moim marzeniem, jedyna pociecha to, że gdyby te pieniądze faktycznie były, to bym mogła sobie urządzić mieszkanie po swojemu, pod niczyj gust i niczyj użytek, tylko co mi się wymarzy. Poznawanie nowych ludzi też wydaje mi się dziwne, ale konsekwentnie działam, bo jak miałam problemy w związku, to wydawało mi się, że straciłam znajomych, co nie było prawdą. Po prostu wstydziłam się pokazywać ludziom w mojej sytuacji, bo by nie zrozumieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, aaa nie widzialam takiego krewetka :D:D:D

 

amelia83, dobrze Ci dziewczyny pisza :******* przede wszystkim terapia i staniesz na nozki , zaczniesz sobie swiat ukladac na nowo , ja tez tak mialam po rozwodzie ale prawda ze kazde rozstanie boli , i wywiera pietno na naszej duszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochani!

Zaliczyłam dziś terapię (oj ciężko było), pracę, rehabilitację, naprawienie paznokcia (ściągam lakier dopiero w piątek, nie będę do tego czasu z takim obskubanym chodzic), trochę posprzątałam, zrobiłam obiad i z tego wszystkiego zapomniałam pójśc do biblioteki. A jutro zamknięta. :bezradny:

Też miałam dziś iśc do dentysty, bo obdłupała mi się piątka, ale odwołałam, bo to za dużo dla mnie, zmęczona dziś jakaś jestem. Może to ta zwariowana pogoda - bo u nas wiosna. A może wymęczyła mnie terapia.

 

platek rozy, Kochana może jednak ci coś dolepią u dentysty, kijowo, że jedynka, ale plus taki, że na NFZ za darmo.

 

mirunia, myślałam sobie dziś o Tobie w pracy, jak dajesz radę, bo pisałaś, że dziś ciężki dzień. No i masz, jeszcze ta migrena cię dopadła. Grunt, że przetrwałaś.

 

cyklopka, bardzo mi się podoba krewetek. Szkoda, że Ci wykupili.

 

amelia83, spokojnie doczekaj do terapii, a potem będzie już tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :********* Hey hey Slonce :) zalatany i po brzegi wypelniony dzien dzis mialas i dajesz rade! :great::great:

A masz liste ksiazek do biblioteki? Co tam masz na niej ciekawego :105:

Jesli chodzi o tego zabka to raczej za korone bede musiala zaplaic bo na fundusz sa tylko jakies mostki jak Ci brakuje kilku zebow to refunduja ... no a przeciez sobie zebow nie powyrywam :D

Zastanawiam sie caly czas skad na ta koronke wezme :bezradny:

 

amelia83, mam ta autorke na liscie ksiazek do poczytania. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana wyjątkowo nastawiłam się na takie przyjemne pobuszowanie w bibliotece, pogrzebanie i upolowanie czegoś fajnego, więc listy nie mam. Zresztą co przyjdę z listą, to albo nie mają, albo wypożyczone i potem wychodzę zła i z jakimś badziewiem złapanym z brzegu.

Zobaczymy co ci wymyślą z tym ząbkiem, na razie nie martw się na zapas.

 

Byłam dzisiaj wracając od kosmetyczki w hm -ie, popatrzyłam sobie na ciuchy, spodobały mi się nawet jedne spodnie. Ale obiecałam sobie, że bez względu na finanse, nie kupię sobie niczego, dopóki nie zrobię kolejnych porządków w szafie. Taka jestem twarda! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Ahma, hejka

kosmo no to miałas aktywny dzionek :great:

wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tą refundacją zębów? co jest refundowane? bo ja myślałam, że u dorosłych to prawie nic nie robią na nfz

jak miałam pracę to chodziłam prywatnie, a ja mam dużo do zrobienia u dentysty

 

ja nie chcę iść na terapię, boje się...

nie mam nawet siły siedzieć od kilku dni i chodze spac z kurami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana może Twój organizm snu potrzebuje i życzy sobie wcześniej chodzic spac. Jeśli funkcjonujesz i nie kładziesz się w ciągu dnia, to wszystko jest ok.

Nie wiem jak to teraz jest dokładnie z zębami na nfz, bo od kilku lat chodzę tylko prywatnie. Wiem, że normalnie miałam robione plomby, tylko za znieczulenie musiałam płacic, a protetyka była w ramach funduszu chyba do czwórki. Chętnie bym nie buliła mojej dentystce, ale ufam jej, nie mam już sprawdzonego lekarza na nfz ( a mam bardzo problematyczne zęby, duże wyzwanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, to ja chce wiedziec bo ulamala mi sie jedynka gorna i ide we czwartek dod entysty na fundusz z racji ze nie mam pieniazkow teraz .

 

-- 10 lut 2015, 20:24 --

 

U pacjentów dorosłych korony i mosty nie są refundowane przez NFZ. Wyjątkiem mogą być sytuacje np. wypadku, w którym doszło do złamania zębów i w celu refundacji poniesionej szkody pacjent powinien zgłosić się do NFZ ze stosownym wnioskiem i dokumentacją.

 

takie cos znalazlam wiec bede musiala placic , nie wiem skad wezme na to kase bo chyba cena to od 300 zl w zwyz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Arasha, dlatego ludzie jak ich nie stac na dentyste maja zeby zaniedbane bo na fundusz nie masz prawie nic . do zebow od 1 - 3 masz plomby chemoutwardzalnej a nie swiatloutwardzalne a te chemo sie wyplukuja i wylatuja , raz mialam taka w dwojce to mi wypadala trzy razy az w koncu zaplacilam i zaloazylam normalna plombe swiatloutwardzalna . A najgorsze jak idzies do dentystya ten marudzi ze masz zeby nie takie a nie kazdego stac zeby wszytskie zeby pieknie zrobic jak ma niskie zarobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×