Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytać, czy te konkursy są ustawiane i na kogo waszym zdaniem powinienem zagłosować, bo dawno mnie tu nie było, a nie chciałbym żadnej z pań sprawić przykrości. Doradźcie mi coś :uklon:

 

Nie wiem, czy to bardziej konkurs sympatii, czy urody, nie chcę popełnić faux pas :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać, czy te konkursy są ustawiane i na kogo waszym zdaniem powinienem zagłosować, bo dawno mnie tu nie było, a nie chciałbym żadnej z pań sprawić przykrości. Doradźcie mi coś :uklon:

 

Nie wiem, czy to bardziej konkurs sympatii, czy urody, nie chcę popełnić faux pas :?

 

Polecam głosować na ELO. jest fajna :)

 

-- 01 lut 2015, 05:45 --

 

6 rano a ja nie śpie dzień jak codzien , znowu będe kimać do 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ale to wcale nie jest takie nieuzasadnione. Jak czujesz do kogoś sympatię, ktoś jest fajnym człowiekiem, to się też na wygląd przekłada i swoiste przyciąganie. Czasem ktoś o niby klasycznych pięknych rysach twarzy ma w sobie coś odpychającego, nie daje się lubić i tym samym "nie podoba się", chociaż obiektywnie jest ładny. Zdjęcia zresztą zwykle nie oddają tego czegoś co się nazywa urokiem osobistym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojna!!!!!

nie czaje po co drazyc temat, tylko laskom robicie przykrosc

 

Też tego nie rozumiem.

No ale niestety, to miejsce upada i powoli stali użytkownicy zapominają o tym, że z założenia jest to forum psychologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, uroda jest rzecza wzgledna..na szczescie kazdemu podoba sie cos innego :)

I jak to napisal chyba ze dwa lata temu Dark sa 3 typy glosow

1. za urode

2. bo lubie

3 z litosci bo nalo glosow ma

 

i nic tego nie zmieni. Natomiast zakladanie nowych kont ktore podobno sie pojawiaja teraz na forum jest juz mega slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy zamknąć wszystkie działy niezwiązane z naszymi zaburzeniami/chorobami/przypadłościami/rozterkami/dążeniem do wyzdrowienia/lekami i nie organizować żadnych konkursów. Takie są moje postulaty, no i dzięki temu mniej czasu bym na forum marnował, a nie mądrzył się w dziale Socjologia czy gdzie indziej, a tylko od czasu do czasu ponarzekał na życie i pisał jak tam z moją terapią oraz zaburzeniami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, za dużo wypisałam tutaj postów by tak pokazac twarz jeszcze niektóre pisane dla beki więc sam rozumisz. musiałabym zbanowac to konto i nowe załozyć to może. :lol: Krytyki sie nie boję :yeah:

 

Gdybyś się jej nie bała, to pokazałabyś swoje zdjęcie oficjalnie. W paru zdaniach jednej wypowiedzi sama sobie zaprzeczyłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojna!!!!!

nie czaje po co drazyc temat, tylko laskom robicie przykrosc

 

Też tego nie rozumiem.

No ale niestety, to miejsce upada i powoli stali użytkownicy zapominają o tym, że z założenia jest to forum psychologiczne.

Popularność zjada wszystko; im coś jest większe, bardziej popularne, tym większy bałagan się w tym robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicholas1981, uroda jest rzecza wzgledna..na szczescie kazdemu podoba sie cos innego :)

Ale mnie do tego przekonywać nie musisz. Nieraz o tym pisałem, także tutaj. Dlatego nie podoba mi się jak ktoś usiłuje narzucać swoje opinie na temat urody (czy jej braku) u kogokolwiek

 

I jak to napisal chyba ze dwa lata temu Dark sa 3 typy glosow

1. za urode

2. bo lubie

3 z litosci bo nalo glosow ma

w tym chyba też nie ma nic złego. Nawet punkt ostatni jak sądzę mieści się w kategorii Miss nerwica - w końcu podbudować ego kogoś, kto ma o sobie kiepskie mniemanie - bezcenne.

 

Natomiast zakladanie nowych kont ktore podobno sie pojawiaja teraz na forum jest juz mega slabe.

a to jest żenada, faktycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow_down, a Ty sie pokaż jak zachexasz.

 

Nie zachęcam. W jednym poście piszesz, że pokazałabyś się ale z nowego konta i że krytyki się nie boisz. Zaprzeczasz sama sobie i o to mi chodzi.

Ja? Ja się przyznaję, że nie lubię krytyki. W trosce o swoją anonimowość nigdy nie pokazałbym się po ówczesnym chwaleniu się dolegliwościami, wydarzeniami z życia osobistego etc etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, ładna jesteś, mogę się z Tobą ochajtać ale najpierw musimy na kota łapę :D
Zastanowię się. Ślub cywilny i bez intercyzy (chyba że zamiast wspomnianego wcześniej bogactwa masz długi)

 

Szanowni głosujący, uszczęśliwił mnie pierwszy otrzymany głos, aktualne 6 to już szaleństwo. Uprzejmie proszę o nieoddawanie na mnie głosów z litości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×