Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

Kalisssi, ale napisałaś, że niektóre kandydatki chyba nie mają lustra w domu... A sądzę, że większośc kandydatek nie wrzucala zdjęć z myślą 'patrzcie jaka jestem piękna i zachwycajcie się ' - myślę, że raczej każda po prostu chciała się dobrze bawić z innymi użytkownikami forum a wy takimi niesmak

niesmacznymi i pozbawionymi empatii komentarzami tą zabawę psujecie i nie tylko kandydatkom ale wszystkim w około. Zastanówcie się nad tym. Dobrze, że dziewczyny mają dość dystansu o czym świadczy juz samo to,że miały odwagę pokazać twarze - nie tak jak odważni krytykanci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, a myślisz, że każda kandydatka miss Polski albo miss świata nie ma żadnego kompleksu? Albo nawet fotomodelki? To że się pokazują, to znaczy że nie mają kompleksów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to znaczy, że mają dystans i chęć dobrej zabawy :) a wbijanie szpili tą zabawę psuje. Ja chwilami czułam się zazenowana czytając niektóre wypowiedzi i zastanawiałam się, czy naprawdę w czymś takim chciałam brać udziaL. Elo to kawał silnej babki i w dodatku pięknej, ale mogło trafić na kogoś bardzo wrażliwego i co wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, khaleesi, nigdzie nie napisałem, że ten fatalny wpis był Waszym dziełem. Popisał się kolega Devnull, wydawało mi się po prostu, że pochwalacie jego zachowanie (co dość mocno mnie zdziwiło).

 

Dobrze prawisz, dream*. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po cholere brać udział w konkursie jak sie ma kompleksy? nie zawsze sa poeknosci ważne nie wskazywać palcem. dajcie sobie luzu. kurna dystansu teoche. dwvnull ma beke z tego ja go bronilam by awqntury nie bylo to na mnie baty leca. lol

Wtedy nikt nie brałyby udziału w takich akcjach :)

 

Nie ważne, już powiedziałam co o tym myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po cholere brać udział w konkursie jak sie ma kompleksy? nie zawsze sa poeknosci ważne nie wskazywać palcem. dajcie sobie luzu. kurna dystansu teoche. dwvnull ma beke z tego ja go bronilam by awqntury nie bylo to na mnie baty leca. lol

 

Zapytaj tych wszystkich kandydatek na miss krajów, świata, modelek, fotomodelek. Wiele z nich na pewno ma kompleksy a jednak się pokazują. Każda z nich może mieć inny powód. To tak jak by napisać - po co Robert Mateja skakał, skoro nie miał żadnych dobrych wyników :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×