Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym jeszcze wkurza mnie dużo rzeczy. Wkurza mnie niedocenianie mojego wkładu w utrzymanie porządku, wkurza mnie wieczny brak czasu, to że dzień jest taki krótki, wkurza mnie oczekiwanie ode mnie że wszystkim się będę zajmować i wszystko zrobię. Wkurza mnie zwalanie na mnie winy i obracanie kota ogonem. Wkurzają mnie niedomówienia, niedopowiedzenia, brak odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, wkurza mnie bycie zależną, wkurza mnie krzyczenie na mnie jak na małe dziecko, wkurza mnie, że muszę postępować po czyjemuś a nie po swojemu, wkurza mnie brak totalnej swobody, wkurza mnie dogadzanie komuś na siłę i brak wdzięczności, wkurza mnie durny tok rozumowania, wkurza mnie narzekanie i marudzenie, jakbym to ja miała coś z tym zrobić, wkurza mnie obarczanie mnie winą i odpowiedzialnością za coś, co praktycznie ode mnie nie zależy. Najlepiej się nie starać i po prostu to olać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybiłam dziurę w suficie po wiadomości z dzisiaj że za 2 miechy gra w polszy mój ulubiony zespół w dodatku za śmiszne piniondze, ale potem sobie przypomniałam że mam nerwicę uniemożliwiającą swobodne wyjście z domu, a co dopiero pojechanie do miasta oddalonego o 200km. w sumie piszę w złym wątku proszę moderację o przeniesienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ze za 2 miechy gra w Polsce ulubiony zespol jolantki a zakichana nerwica uniemożliwia jej wyjscie z domu :evil::evil::evil: dlatego sam sie udam na ta imprezke i przygotuje jej wideo raport a byc moze transmisje live na skajpaju :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głośne dźwięki otoczenia np. samochody i to, że nie pamiętam, czy brałam leki. Raczej nie brałam, ostatnio stale zapominam o nich rano i biorę po południu, więc może tak jest i dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też hałas, tłum, płacz dziecka, szczekanie itp ;)

 

-- 19 sty 2015, 17:23 --

 

Wkurzają mnie też niesamowicie gołe baby, seksizm wobec kobiet, gwałty i porywanie kobiet do burdeli, katolicy, którzy uważają się za świętych a tak na prawdę są bez serca. Wkurza mnie jeszcze jak ktoś komuś lub mi przerywa :) Jak ktoś traktuje zwierzęta jak bezmyślne istoty, źle je traktuje. Strasznie wkurzają mnie ludzie, którzy "wiedzą wszystko i nigdy się nie mylą", nie potrafią przyznać się do błędu, nie okazują empatii. OJ chyba wiele mnie wkurza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że jakoś nie mogę zasnąć :bezradny:

 

 

Wkurzają mnie też niesamowicie gołe baby, seksizm wobec kobiet, gwałty i porywanie kobiet do burdeli, katolicy, którzy uważają się za świętych a tak na prawdę są bez serca. Wkurza mnie jeszcze jak ktoś komuś lub mi przerywa :) Jak ktoś traktuje zwierzęta jak bezmyślne istoty, źle je traktuje. Strasznie wkurzają mnie ludzie, którzy "wiedzą wszystko i nigdy się nie mylą", nie potrafią przyznać się do błędu, nie okazują empatii. OJ chyba wiele mnie wkurza ;)

 

Mnie też wkurza to wszystko, a w szczególności niektórzy katolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze wszechobecny perfekcjonizm. Bądź idealną żoną, kochanką, matką, gospodynią, kumpelą, kucharką, sprzątaczką i oczywiście odnoś sukcesy w pracy! Wyglądaj pięknie, perfekcyjnie, ćwicz z Chodakowską, piecz ciasta, baw się z dziećmi...rób to to to to to i najlepiej zapomnij o własnych potrzebach i zwykłym BYCIU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przyszło na myśl w odpowiedzi na Twój post to to że cieszę się że mój ojciec już nie żyje (nie wiem czy słowo cieszyć się to nie za dobitne stwierdzenie).Alkohol, agresja i wszechobecny strach towarzyszył mi od dzieciństwa do osiągnięcia pełnoletności a nawet i dłużej.Niestety ma to teraz odbicie w moim życiu. A co do matki, wielu rzeczy nie wie, więc gdybym jej uświadomiła błędy ... cóż nie wiem jak by to przyjęła, nie było by to dla niej miłe.Jakby jej porażka matczyno-wychowcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×