Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ale tam są nawet fotki z tymi grzecznymi zaćpanymi dziewczynkami i sie z tym nie kryją w tamtym czasie, a po imprezie jakoś też nie panikują co one robiły itd.

 

a panowie chociaż otwarcie mogą powiedziec ''ja jestem swinia szm**ą itd'' a która laska sie przyzna ''ja jestem łatwa i daje na lewo i prawo'' ? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeczne dziewczynki idą do nieba,niegrzeczne do krzaków zgwałcone z poderżniętym gardłem/załamane emocjonalnie ze zmiażdżoną psychą/na detoxie/w szpitalu z HIV/ćpunki na dworcu PKS/PKP/wstaw 15 innych patologicznych scenariuszy.

Choć może nie zawsze,nima so generalizować D:

Otóż to,dupcyngiery jak i cnotki-cichodajki działają z ukrycia,jakoś to sobie "odbijając".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech robia co chcą to ich zycie, ale mnie wkurza hipokryzja itd :P

 

koleś który gwałci dziecko raz na 3 miesiące jest pedofilem, a nie tylko bywa raz na 3 miesiące. tak samo laska ktora czasem się ''odstresuje'' jest szm**ą, a nie bywa tylko wtedy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że te szmaty na codzień są grzeczne, studiują prawo, chodzą do kościoła i chodzą spac przed 22 :D niestety nie widać na pierwszy rzut oka która to szmata a która fajna dziewczyna :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe podejscie mają tu niektórzy ludzie: kobieta, która uprawia seks w weekend albo od czasu do czasu to dziwka, bo porządne to pewnie nigdy tego nie robią, albo tylko przez dziurę w koszuli ze współmałzonkiem przy zgaszonym świetle :evil:

to, ze ktoś uprawia z kimś seks nie będąc w związku, nie czyni z niego szmaty / szmaciarza. szmaciarstwo przejawia się w traktowaniu drugiej strony. Jeśli obie strony podchodza niezobowiązująco, nikt nikogo nie rani, a obie osoby czerpią satysfakcję i nie gardzą i nie stosują podwójnych standardów wobec partnera/partnerki, to nie widze w tym zadnego bycia szmatą/szmaciarzem. i w tym nie widzę również żadnej hipokryzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda następująco że PMS odpada to logiczne, a moje rozmyślania wzięły się po wizycie w owym klubie i jak to ładnie ujęłaś zamoczeniu koleżanki którą zawsze szanowałem, a tam była chyba naćpana jak i reszta jednego z najpopularniejszych w polsce klubów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda następująco że PMS odpada to logiczne, a moje rozmyślania wzięły się po wizycie w owym klubie i jak to ładnie ujęłaś zamoczeniu koleżanki którą zawsze szanowałem, a tam była chyba naćpana jak i reszta jednego z najpopularniejszych w polsce klubów :D

 

i w związku z tym ona jest be, a ty fajny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dni nieparzyste jestem hipokrytą dla zabawy, a w parzyste na poważnie.

 

ja tylko krytykowałem dziewczyny, naćpane wyrywające chłopaków to umoczenia, a ty ich broniłaś, mimo że nie wspomniałem że ma to coś z seksem wspólnego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja tylko krytykowałem dziewczyny, naćpane wyrywające chłopaków to umoczenia, a ty ich broniłaś, mimo że nie wspomniałem że ma to coś z seksem wspólnego :smile:

 

Bronię, bo nie lubię hipokrytów. Facet na dyskotece, który wyrywa laski, to taki sam typ jak dziewczyny, które robią to samo, więc różnicowanie świadczy o podwójnych standardach, co jest chyba logiczne. Jeśli ktoś jeszcze robi to samo, co krytykuje u innych, to hipokryta i tyle. Cóż tu wiele nad tym deliberować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×