Skocz do zawartości
Nerwica.com

NABÓR DO KONKURSU PORZĄDNE CHŁOPY Z FORUM


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Arhol, kurcze ze mnie ubiegles, ja tez go zglaszam i to na serio to biedny chory osobnik i niech chociaz ma jakis jeden pozytyw, np. forumowy :) Albo nie, faktycznie przypomnialo mi sie...co on wstawiał, ble...to rezygnuje z niego :roll:

 

 

Ja mam pomysł, kogo jeszcze nie zgłoszono mi napiszcie to zgłosze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi powinien być zorganizowany konkurs na nieporządnych chłopów z forum - największych rozpustników, babiarzy, używających brzydkich wyrazów (motyla noga, kurcze pióro), nadużywających używek i trolli. :pirate:

przydałby się choć na tym forum takich chyba niewielu bo zamiast siedzieć na forum wolą wypić czy pochędożyć a neta używają do seksrandkowania. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, ale Ty już się nie zaliczasz do takich, więc po co Ci ten konkurs.

 

Dobra, wstawiam swoje obiecane typy porządnych chłopów :

 

Victorius17, carlosbueno, andrzej57, Przemek_44, Hans :pirate: , detektywmonk, monk2000, labradorek ( chociaż się ostatnio nie odzywa ), kielbasa82, jetodik, Jerzy1962, Popiol, Kalebx3, guernone ( to z osób, które miałam przyjemność bliżej poznać ). Ale i tak uważam, że większość forumowych panów to spoko ziomki. A ... i mój sąsiad slow_down vel Paździoch :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, trolle są, tematy o używkach nieraz rozgrzane do czerwoności, kilku takich, którzy zmieniali partnerki często też by się znalazło, ja czasem używam brzydkich wyrazów, inni też czasem klną. Nie jesteśmy tacy święci. :D

 

Arasha, ja nie mam wymaganych 3 zgłoszeń na mnie, dlatego nie mogę brać udziału w konkursie! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×