Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

A co ja skacze niby kurwa paro bralem 2 lata escitoplarm prawie rok i ta zajebana wenle kurwa 8 miesiecy to co to jest skakanie po lekach

 

-- 13 gru 2014, 21:35 --

 

Santiago20, Ty zajebany kutasie jestes jebany frajerem nawet wiem gdzie przesiadujesz kurwa na hypperealu i piszesz ze bierzesz wenle na niesmialosc, kurwa ty to jestes niedojebany :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty pierdolisz od rzeczy bo nie wiesz o czym mówisz powiedzialem ze ten lek nie jest kurwa na jebana NN tylko na depresje i zaburzenia lekowe, sa skuteczniejsze leki na ZOK niz wenlafaksyna, rozumiesz czy nie bylo cie wtedy na lekcji i mam ci to narysowac

 

-- 13 gru 2014, 22:37 --

 

Ja ci nie zycze tylko stwierdzam fakt sam pisales dwa dni temu ze ten lek chyba juz na ciebie nie dziala a jak nie bedzie dzialal to skonczy sie dzien dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mnie wogóle nie obchodzisz wiec w czym rzecz

nie obraza sie ludzi i nie wkleja zjebanych ilustracji, nasz mlodzierz to sa debile po prostu, trzymaj sie oby ci wenla dzialala do konca szkoly, moze w tym czasie wymysla lepszy lek na niesmialosc :mrgreen:

 

-- 13 gru 2014, 22:42 --

 

Santiago20, Sam sie pierdol gnojku zajebany, masz wenle zamiast mózgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIsałem do Silny94. To u Ciebie cośnie tak z mysleniem, może zmniejsz dawke kwetiapiny?

 

-- 15 gru 2014, 16:55 --

 

Po kwecie i mircie musisz miec niezly nie ogar na bani :lol: To raczej ty nie rozumiesz co czytasz bo do ciebie napisalem tylko 1 zdanie a reszte do silny94 więc o co ci kurwa chodzi?

 

-- 15 gru 2014, 16:55 --

 

I jak cie dupa boli to idźdo proktologa a nie bedziesz se dupe maściąsmarować :D hahahhaha

 

-- 15 gru 2014, 16:57 --

 

I co z tego że jestem facetem? Jakie to ma znaczenie w dyskusji? w jakim celu podniosłaś tą kwestię bo nie kumam.

 

-- 15 gru 2014, 17:02 --

 

AH zamotalas tym postem. Nie, z mojego postu nie wynika ze jesteś facetem. Pisałem do silny94, który napisał

 

xanonymous to znajdź mi zioło które wyleczy z Chad bądź schizofrenii wtedy mogę ci mówić mistrzu i że suplementy leczą choroby psychiczne :D

 

-- 15 gru 2014, 17:07 --

 

To Ty biersz leki dlatego żę wierzysz ze Ci pomagają czy poprostu odczuwasz poprawe po nich. Brać cośdla samej wiary to bez sensu. I wiesz co ci powiem. Obejrzyj sobie ten filmik:

Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xanonymous, raczej jak piszesz jedno zdanie do jednej osoby (z cytatem), a następne do kogoś innego (bez wskazania), to ciężko się domyślić, bo niejedna osoba się w międzyczasie wypowiadała. Nie wiedziałam, dlaczego przypisałeś mi czyjeś posty, bo nie wiedziałam do kogo piszesz. Jeśli to było do kogoś innego, to naprawdę reszta mojego postu nie ma już w tym momencie znaczenia i nie musisz jej analizować.

 

Natomiast i tak uważam, że masz za małą wiedzę w temacie, tylko zarzucasz linkami i nazwami substancji, tak że kończę dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gówno, nie mam za zagrać, lekastwo cjuba przestje działłllać juz, słabikzna kiedtś miałem kepsze. Boli mnie serce, boli to określenie za ma,lle. Tak bardzo wszystkiego załike gdyvt był zdrowy psychicznie i fiztycznie to ja bym do na czworoa poszedłłllll i całował po stopach, jestem chory na swjoe własne życzenie i własną głupotę, nie zniosę tego bólu dłużej i niem czas nie leczy raz w sytuacji gdy prawie straciłem życie po pierwszej, a teraz ta driga, a majlepsze jest , że ta pierwsza to zwtkła dziwka i nie buła mnie warta, jedynie lkekarstwo dla mnie to dłoń na mojej piersi, to nie lekarsttttttttttwoo ale ogroma ulgaaaaa

5534dc946c381785cfd458a6b5e0b7f027762bbe430c1491b00d7c9eed0781d0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety słowianie zawsze byli i są i będą zapijaczeni,zawszawieni,brudni,śmierdzący i bezmózgi.ci którzy się wyłamią i uniosą się inteligencją ulegną eksterminacji.rosja miała swojego leninka który wprowadził samowolę władz a my swojego jaruzelka i kiszczaczka którzy w nagrodę za wujka gniją tylko w ziemi po śmierci ze starości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, ze z jednej strony slowianska wiara nie miala jakiegos globalnego kanonu, tylko raczej poszczegolne grupki wierzyly sobie w rozne rzeczy, a z drugiej niszczenie pozostalosci dawnych religii przez chrzescijan na terenach Polski. nalozenie sie tych dwoch rzeczy uniemozliwia ustalenie spojnej, powszechnej tradycji wyznaniowej tamtych czasow. podkreslam, ze to tylko moje domysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

Zastanawiam się

 

Zastanawiaj się dalej ,,, może w końcu zrozumiesz dlaczego .

-powodzenia

 

Według mnie to kościół zakazuje.

--- i bardzo dobrze ,że zakazuje , bo to herezja w jej najczystszej formie ubrana w sentymentalną tęsknotę za słowiańskimi korzeniami. Większość z Nas nadal jest etnicznie i rasowo Słowianami , nikomu to przecież nie szkodzi .

Taka "wiara" w starosłowiańskich bożków nadaje się do Cepeli , folkloru ,,,a najpewniej do Muzeum ( proponuję odwiedzić Wolin ) .

W ogóle jaki CEL jest takiej " wiary " w moce tajemne , drzewostany etc . ?

Wiara w Jezusa Chrystusa , której naucza Kościół Katolicki ( a którego jestem żywym ciałem ) daje nadzieję na Zbawienie , życie po śmierci, nadaje sens ziemskiemu cierpieniu etc . A tu co macie ,tańce w drelichach przy ognisku z toporkiem w ręku ? Fajne na to popatrzeć jako na kolejną atrakcję , widowisko wręcz teatr i zobaczyć jak żyli i w co wierzyli nasi przodkowie przed Wiarą w Jezusa Chrystusa . Poza tym nikt dziś nikomu w nic nie zabrania wierzyć ,proszę bardzo wasza rzecz ,,, ale Boża siekiera już do korzenia drzew jest przyłożona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×