Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, sa przepyszne jak ktos lubie chokolady na goraco --- to polecam . Kawy tez maja przedobre . Ale kawy znow pije dopiero od niedawna bo jak mialam zaostrzenie nerwicy i depresji to mnie po kawach terpalo :bezradny::bezradny:

 

-- 27 lis 2014, 20:55 --

 

madeline1111, hey :papa::papa: , ja sobie slucham muzyczki albo klece bizu , lubie tez chodzic na kijach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, ty już za pierniczki się zabierasz, a ja dopiero w weekend z wielką kartką usiądę i rozpiszę plan co i kiedy będę robic.

platek rozy, kochana kolorek ten sam , bo piękny nam się udał, więc przy nim zostanę. Loków dziś nie mam, bo korzystając z tego że mi układała włosy, zmieniłam na chwilę image i mam wyprostowane.

Ja też lubię sezonowe smaki, ostatnio na kawce byłam piernikowej.

mirunia, za kopytkami przepadam, ale niestety z kluch chłopaki lubią tylko leniwe i kluseczki do zup, więc dla siebie tylko to jasne, że nie robię.

Makabra, idź na dyskotekę, przynajmniej jakieś urozmaicenie i okazja żeby nowe ciuszki założyc. W końcu ostatnio coś tam zakupiłaś, czas się w tym pokazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a ja wczoraj siedziałam w kąpieli z olejkiem lawendowym /dobrym na kaszel i na dobry sen/, a później mnie sąsiadka-koleżanka wysmarowała vick`iem... oj super się spało, wstałam dzisiaj o 9 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, bo ludziki fajne tutaj przychodza i pisza i jest milascie .I moge Wam pomarudac a Wy nie rzucicie we mnie kapciem :P i moge porozmawiac o roznoasciach a nie tylko o chorobie.

 

-- 27 lis 2014, 21:18 --

 

kosmostrada, tak dlatego nie psuj kolorku inna farbka :uklon::uklon::uklon:

 

 

mirunia, po vicku sie super oddycha :smile: a lawendowy olejek tez kiedys mialam do kapieli , obecnie mam z Fa Argan , marula i almond oil , takie polaczenie zapachow , jest cieplutkie takie otulajace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Wczoraj kosmetyczka mi ręce bonusowo wysmarowała świecą do masażu.

Słyszałyście w ogóle o tych świecach , bo ja nie. Zapalasz świecę i tym ciepłym roztopionym smarujesz. Pięknie pachniało, przyjemny efekt, no i skóra po tym fajna. Ciekawe jakie wrażenia na ciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, marudaj tutaj sobie ile wlezie :mrgreen: wysłuchamy, przytulimy, poradzimy i wesprzemy dobrym słowem... ale jak będzie trzeba, to i kapciem rzucimy, a co! i klapsa nie poskąpimy! :mrgreen:

 

My tu są silna grupa pod wezwaniem: nerwy w konserwy, a na talerz kopytka /mogą być też ze skwarkami i cebulką/ :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, idź na dyskotekę, przynajmniej jakieś urozmaicenie i okazja żeby nowe ciuszki założyc. W końcu ostatnio coś tam zakupiłaś, czas się w tym pokazac.

 

Boję się, że spotkam tam kogoś, kogo nie chciałabym spotkać :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×